Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011

8 kwietnia 2011 r. w Liceum Jezuitów w Gdyni odbyło się wręczenie uczniom zaświadczeń o uzyskaniu tytułu laureata konkursów przedmiotowych.

Światowy Dzień Romów

8 kwietnia przypada Światowy Dzień Romów. Obchodzony jest on w rocznicę I Światowego Kongresu Romów, który odbył się w 1971 roku w Londynie. Kongres ten zainaugurował działalność Światowej Rady Romów. Wtedy też zwrócono się do krajów członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby uznały Romów za mniejszość narodową.

Komisja przyznała nagrody w odpowiednich kategoriach wiekowych.
Konkurs plastyczny

Dnia 24 marca 2011 r. odbył się w Wejherowie konkurs plastyczny na szczeblu powiatowym, pod patronatem Inspektora Obrony Cywilnej Urzędu Miasta Wejherowa. Dwóch uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych za nadesłane prace.

Światowy Dzień Romów

VI Ogólnopolski Konkurs Ekonomiczny

Bill Gates swoje pierwsze pieniądze zarobił mając 13 lat, dzisiaj jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Jeśli jesteś odważny, kreatywny,lubisz podejmować się nowych wyzwań i masz duszę ryzykanta - ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Może on otworzy Ci drzwi do świata prawdziwego biznesu.

Michał płynie do mety
III Gdyńskie Indywidualne Zawody w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2.IV.2011

Uczeń naszej Szkoły Podstawowej, klasy III integracyjnej - Michał Winowiecki zdobył 3 miejsce w stylu grzbietowym na 25 metrów i 1 miejsce w stylu dowolnym (kraul) na 25 metrów w czasie sobotnich zawodów pływackich. Gratulujemy Ci Michał!

Sprawdzian dla uczniów klas szóstych

5 kwietnia 2011 r. o godz. 9.00 odbędzie się sprawdzian dla uczniów klas szóstych.

Zebrania z rodzicami 6 kwietnia 2011r.

- Klasy IV - VI szkoły podstawowej - godz. 17.00 - Klasy I - III gimnazjum - o godz. 18.00

Finał Wojewódzkiego Konkursu pt. Historia Euro i Europejskiej Piłki Nożnej

8 marca 2011 roku czterech uczniów z klas III SP - Mikołaj Otrocki, Kamil Talaśka, Sebastian Bieńkowski, Dawid Pilarski wzięli udział w półfinałach konkursu na temat piłki nożnej, który odbywał się w Gdańsku w SP nr 39.

Konkurs Twój przyjaciel bank

14 lutego 2011r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu organizowanego przez Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie. O przejście do etapu miejskiego konkurowało 76 uczniów z klas I-III gimnazjum.