Komunikat dla nauczycieli

Komunikat dla nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie dotyczący terminu posiedzenia Rady Pedagogicznej.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 149748-2011 z dnia 2011-06-08 r.

Wejherowo: Prace remontowo budowlane w budynkach
administrowanych Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22
Numer ogłoszenia: 178705 - 2011; data zamieszczenia: 30.06.2011

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane

Dofinansowanie zakupu podręczników w roku szkolnym 2011/2012.

Dofinansowaniem zakupu podręczników objęte są dzieci: 1. rozpoczynające w roku szkolnym 2011/2012 naukę w klasach I-III szkoły podstawowej 2. rozpoczynające w roku szkolnym 2011/2012 naukę w klasie III szkoły gimnazjalnej 3. uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego". Zasady przyznawania dofinansowania w załączeniu.

Zawiadomienie o wyborze oferty

Znak Sprawy: Zam. publ. Nr ZSnr3..271.01.2011 Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej dot zam. publ. o udzieleniu zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego pn:

Prace remontowo budowlane w budynkach administrowanych
Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22

I Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska Piastowska"

Dnia 20 maja 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Polska Piastowska”, który był przeznaczony dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z naszego miasta.

Finał powiatowego konkursu z języka angielskiego "English Super Bowl"

Dnia 19 kwietnia 2011r. w Redzie odbył się finał powiatowego konkursu z języka angielskiego "English Super Bowl".

Wojewódzki Konkurs "Poznajmy las: zwierzęta naszych lasów - owady"

Dnia 11 maja 2011r. w Gimnazjum im. Adama Loreta w Łęczycach odbył się Wojewódzki Konkurs "Poznajmy las: zwierzęta naszych lasów- owady". Wzięło w nim udział 75 uczniów z blisko 30 szkół całego województwa.

Hmm, cóż to może być...
Turniej Wiedzy Leśnej

W dniu 07.05.2011 (sobota) Nadleśnictwo Wejherowo zorganizowało VIII Edukacyjny Festyn Leśny.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

Dzień Patrona Szkoły

Tradycyjnie, w ostatni piątek miesiąca kwietnia (29.04.2011 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona.