Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Za Wami czwarty test konkursu. Wykazaliście się dużą wiedzą, o czym świadczą wyniki podane niżej. Bardzo się z tego cieszymy i gratulujemy każdemu Uczestnikowi.

Konkurs Zuch

Podobnie, jak w ubiegłych latach pragniemy zaprosić uczniów klas I – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie Zuch (test zintegrowany) oraz w konkursie Zuch z języka angielskiego, który jest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Chęć uczestnictwa w konkursie można zgłaszać u wychowawcy klasy do 4 lutego 2021r.

Uwaga! Praca!

Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu. Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w klasach I-III szkół podstawowych określa Rozporządzenie MEN z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (tekst jedn.: Dz.U. z 2020 r., poz. 1289). Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postępowaniu rekrutacyjnym. Stosowne dokumenty prosimy składać w sekretariacie szkoły lub przesyłać na adres zs3@zs3.edu.pl do dnia 22 stycznia 2021.

"OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA"

Zachęcamy uczniów zainteresowanych matematyką do udziału w KONKURSIE Siódma  edycja Konkursu "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA" jest kierowana do uczniów klas V, VI, VII i VIII szkół podstawowych, którzy wykazują zainteresowanie matematyką.

ŚWIĄTECZNA MATEMATYKA - Rozstrzygnięcie konkursu!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przesłanie pomysłowych prac. Lista zwycięzców przedstawia się następująco:

Sukces w konkursie

Dotarła do nas radosna wiadomość. Uczeń naszej szkoły Wojciech Jetke wziął udział w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i zajął w nim III miejsce!

UWAGA!

Zgodnie z decyzją  Ministra Edukacji i Nauk uczniowie klas I-III od 18 stycznia 2021 r. będą realizowali zajęcia w trybie stacjonarnym z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego i obowiązujących w szkole procedur. Przypominamy najważniejsze zasady bezpieczeństwa w czasie pobytu w szkole  w czasie trwania epidemii.

Drodzy Maratończycy 7-8 !

W styczniu czytamy "Złodziejkę książek" Markusa Zusaka. Test z tej lektury będziecie pisać na początku lutego. Przypominamy, że czwarty etap maratonu piszemy 20 stycznia. Szczegóły będą podane na platformie Teams.

Multimedialna kartka świąteczna- rozstrzygnięcie konkursu

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie na multimedialną kartę świąteczną, wszystkie prace są piękne i pomysłowe!

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Następna lektura (do testu 5., który napiszecie na początku lutego) to książka Marty Milewskiej "Po co nam ta szkoła". Przypominamy, że wcześniej, czyli 20.01.21r. piszecie test 4. z lektury Erin Hunter "Wojownicy. Ucieczka w dzicz".