Zbiórka dla schroniska w Dąbrówce

W dniach od 04.11 – 11.11 w naszej szkole odbyła się zbiórka żywności pod wodzą uczennic Blanki Zadworzańskiej i Weroniki Nitkiewicz na rzecz zwierząt ze schroniska w Dąbrówce.

Klasa Ic na tle Ratusza Miejskiego
Ratusz Miejski oczami pierwszaków z klasy I integracyjnej

3 listopada odbyliśmy wycieczkę do Ratusza Miejskiego w naszym Wejherowie.

Zajęcia pod patronatem Jezuickiej Akademii Magis

Od października 2011 roku w naszej szkole odbywają się dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów klas piątych szkoły podstawowej. Nie są to zwyczajne zajęcia, bowiem organizowane są we współpracy z Jezuicką Akademią Magis.

Kampania Sadzenie Żonkila

Dnia 11 października br., na terenie naszej Szkoły, odbyła się zapowiadana Kampania Sadzenia Żonkila, w którą zaangażowanych było ponad trzydziestu uczniów III klas gimnazjalnych.

Ic
Czwartoklasiści czytają Pierwszakom

Uczniowie z 4 klasy integracyjnej: Mikołaj Otrocki, Kajetan Ruth, Mikołaj Chachaj, Liwia Struk, Karolina Domagała raz w miesiącu czytają Maluchom z klasy 1 integracyjnej.

Medale z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2011r. w Dworze Artusa w Gdańsku z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zasłużonym pracownikom oświaty woj. pomorskiego, zostały wręczone odznaczenia państwowe

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą sie 26 października 2011r.

Zdjęcie1
Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to szczególny czas, kiedy możemy wyrazić swoją wdzięczność nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2011 r. gościliśmy w naszej szkole zespół OLD STARS z Koszalina. W tym roku obchodzą swój 15 Jubileusz. Początkowo ich program miał charakter ekologiczny: „Na betonie kwiaty nie rosną”. Od około 10 lat myślą przewodnią zespołu jest program profilaktyczny zapobiegający narkomani: „ Muzyka łagodzi obyczaje – narkotyki zabijają”.

NADCHODZI KONIEC EPOKI KREDY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 W WEJHEROWIE!!

Nadchodzi koniec epoki kredy w Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie. Świadczą o tym nie tylko pojawiające się w naszych salach kolejne tablice multimedialne, projektory i komputery.