Powiatowy Konkurs Recytatorski

14 listopada, z okazji 93 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”.

Z wizytą w Centrum Nauki

Klasa I a gimnazjum wybrała się 9 listopada do Centrum Nauki „Hewelianum” w Gdańsku, na zajęcia „Układ Słoneczny oczami kosmity”.

Wojewódzki Konkurs Matematyka z Przyrodą

Dnia 9 listopada 2011 roku odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla uczniów klas IV, V i VI. W I etapie szkolnym uczestniczyło 44 uczniów.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum

Dnia 28 października 2011 roku odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla uczniów klas I, II i III gimnazjum.

Klasy pierwsze z wizytą w Centrum Hewelianum

9 listopada w gdańskim Centrum Hewlianum uczniowie klas Ie i Ig uczestniczyli w zajęciach zatytułowanych „W krainie ciekłego mrozu”.

REWIA STRASZYDEŁ I MASZKARONÓW

Zgodnie z angielską tradycją, która powoli adaptuje się na terenach Polski, dnia 31 października 2011 roku odbyło się, pierwsze w historii klasy IV C, Halloween Party.

II POMORSKA MŁODZIEŻOWA SESJA KRAJOZNAWCZA

4 listopada 2011 roku, uczniowie klasy IV C zgromadzili się pod szkołą w oczekiwaniu na zamówiony autokar, który miał zawieźć ich do Gdyni Oksywia, a właściwie do Klubu Garnizonowego Marynarki Wojennej, w którym to odbywać się miała II Młodzieżowa Sesja Krajoznawcza.

NASZ UDZIAŁ W II POMORSKIM KONKURSIE KRASOMÓWCZYM

Dnia 21 października 2011 roku, w siedzibie PTTK w Gdańsku odbył się II Pomorski Konkurs Krasomówczy. Celem takiego konkursu, jak piszą sami organizatorzy, jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na potrzebę pielęgnacji języka ojczystego, kształtowanie u młodzieży szacunku do ojczystej ziemi, kultury i małych ojczyzn, rozbudzanie zamiłowania do pięknego i sugestywnego mówienia oraz kształtowanie umiejętności poprawnego, jasnego i logicznego formułowania myśli.

Dzieci i nauczyciel świetlicy Katarzyna Duda
Baśniowy Bal Przebierańców

25 października 2011r. w świetlicy szkolnej odbył się jak co roku Baśniowy Bal Przebierańców. Bal ten kończył trwający w świetlicy Tydzień z Baśnią

Integracja przede wszystkim!

W ramach realizacji tego szczytnego hasła 27 października uczniowie klasy Ie naszego gimnazjum zdecydowali się zorganizować klasową dyskotekę.