Złoty medal naszych unihokeistek

Podczas finałów XIII Wojewódzkiej Gimnazjady rozegranej 15 listopada br. reprezentacja Gimnazjum nr 3 dziewcząt wywalczyła złoty medal.

„Doktor Dolittle i jego przyjaciele”

Jak powszechnie wiadomo, edukacja teatralna od najmłodszych lat, kształtuje wrażliwość widzów na świat, innych ludzi, kulturę i sztukę. Wychodząc naprzeciw tym wartościom, nasza szkoła zaprosiła Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii „Art-Re” z Krakowa

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

18 listopada 2011 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym etapie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas szóstych wejherowskich szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

Wejherowo: wykonanie robót budowlanych

Wejherowo: wykonanie robót budowlanych związanych z usunięciem awarii wewnętrznej instalacji wodociągowej w pomieszczeniu prysznicowym przy bloku sportowym budynku ZS nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22. Numer ogłoszenia: 394854 - 2011; data zamieszczenia: 24.11.2011

Kultura i obyczaje Krajów Anglojęzycznych

22.11.2011r. w Gimnazjum nr 1 im.Ks.Ormiańskiego w Rumi odbył się IV Międzyszkolny Konkurs języka angielskiego "Kultura i obyczaje Krajów Anglojęzyczych".

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2011/2012. Lista uczestników etapu rejonowego – rejon Ff Gimnazjum Nr 3 w Wejherowie

Spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji

17 listopada 2011r. uczniowie klasy I B szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu z  policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie asp. Bogdanem Kropidłowskim.

Podstawowe pojecia ekonomiczne - edycja IV

Uczniowie, wierzymy, że drzemie w  Was potrzeba sprawdzenia swoich wiadomości i chęć rywalizacji. Zatem spróbujcie swoich sił w IV edycji konkursu: Podstawowe Pojęcia Ekonomiczne.

„Mission Passible”

„Mission Passible” - czyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie w Gdańskim Seminarium Duchownym

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości obchodzone jest co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez naród polski niepodległościowego bytu państwowego w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Ustanowione zostało w ostatnich latach II RP, przywrócone w roku 1989.