Świąteczna akcja Szkolnego Koła PCK

Szkolne koło PCK organizuje świąteczną zbiórkę dla niepełnosprawnych podopiecznych Rejonowego Zarządu PCK w Wejherowie. Zbieramy maskotki, książeczki i inne zabawki w dobrym stanie.

Polska sarmacka – legenda husarii

2 grudnia 2011 roku w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii, której temat brzmiał: „Polska sarmacka – legenda husarii”. Lekcja została przeprowadzona przez Teatr Historyczny „Chorągiew Komturstwa Gniewskiego” pana Krzysztofa Góreckiego.

Nie panikuj RATUJ

W dniach 23,25 i 29 listopada br., ratownicy z Wejherowskiego WOPR przeprowadzili ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy – „Nie panikuj RATUJ„

Konkurs plastyczny

23 listopada 2011r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny ,,Grzybobranie” organizowany przez Wejherowskie Centrum Kultury . Wzięły w nim udział dzieci z przedszkoli i klas 0-III szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu wykonali niezwykle ciekawe, piękne i estetyczne prace.

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum.

Uczymy się tradycyjnej pieśni kaszubskiej

Dzisiaj czyli 29 listopada odwiedziła nas Basia Konkol-uczennica klasy IV naszej szkoły, siostra Kacpra- naszego kolegi z klasy. Basia w klasach I-III uczęszczała na Koło Regionale prowadzone przez panią Gabrysię Kitowską.

Konkurs z języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjum. Eliminacje odbędą się 16 grudnia o godz. 14.00.

Konkurs interdyscyplinarny języka polskiego z historią dla uczniów szkoły podstawowej

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Konkursu interdyscyplinarnego język polski z historią dla uczniów szkoły podstawowej. Eliminacje odbędą się 9 grudnia o godz. 14.00.

XL Wojewódzkie Igrzyska i XIII Gimnazjada młodzieży szkolnej

23 listopada b. r. blisko 400 zawodników z całego Pomorza wzięło udział w XL Wojewódzkich Igrzyskach i XIII Gimnazjadzie młodzieży szkolnej w indywidualnym pływaniu w Człuchowie. Organizatorami zawodów byli Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku i Powiatowy Ośrodek Edukacji Sportu i Turystyki w Człuchowie.

Mistrzowie matematyki

Zapraszamy wszystkich uczniów klas czwartych szkoły podstawowej do wzięcia udziału w szkolnym konkursie matematycznym „Mistrzowie matematyki”.