Mikołajkowa akcja uczniów klasy III H

Mikołajki to święto szczególnie wyczekiwane i lubiane przez wszystkie dzieci. Z okazji Mikołajek uczniowie klasy III H postawili sobie ambitny cel: zatroszczyć się o uśmiech dzieci - podopiecznych "Domu Rodzinnego" Fundacji Rodzina Nadziei, który mieści się w Wejherowie przy ulicy Krofeja.

Kangur Matematyczny

Dnia 15 marca 2012 roku odbędzie się XXI edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny”. Zapisy na konkurs będą odbywały się do dn. 16 grudnia 2011 roku.

Czekamy przed Galerią Rumia
Artur ratuje Gwiazdkę

12 grudnia klasa Ic była na wycieczce w Rumi. Celem wyjazdu było obejrzenie świątecznego filmu pt. Artur ratuje Gwiazdkę. Był to pierwszy autokarowy wyjazd w tym roku szkolnym, stąd uczniowie byli bardzo przejęci.

Klasy czwarte w Centrum Hewelianum

9 grudnia klasy IVa wraz z panią Justyną Hebel i IVb z panią Justyną Herbik , wybrały się do Centrum Hewelianum na zajęcia „Układ Słoneczny okiem kosmity”.

Mikołajki w świetlicy szkolnej

6.12.2011r. w świetlicy szkolnej jak co roku odbyła się Zabawa Mikołajkowa. Dzieci brały udział w konkursach, częstował się słodkimi smakołykami i obdarowane zostały upominkami mikołajkowymi.

Zmiana terminu etapu rejonowego Konkursu Języka Polskiego i Historii

Decyzją Pomorskiego Kuratora Oświaty, ulega zmianie termin etapu rejonowego Konkursu Języka Polskiego i Historii. Nowy termin etapu rejonowego - 13 stycznia 2012 r. godzina 14:00 w siedzibach wcześniej określonych, etap wojewódzki - 17 lutego 2012 r. o  godzinie 11:00 w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

Mikołajki w naszej szkole

Z okazji Mikołajek 6 grudnia 2011 roku Samorząd Szkolny wraz z elfami, z zebranych pieniążków z dyskoteki, obdarował wszystkich uczniów naszej szkoły słodkim upominkiem.

Pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem
6 grudnia- spotkanie z Mikołajem

Dziś było cudownie. Odwiedził nas prawdziwy Mikołaj. Pokazał nam się w oknie, potem zapukał do naszych drzwi i wszedł do klasy. Czekaliśmy na Niego od samego rana.

Dzielne pierwszaki recytuja
Święto Misia w klasie I integracyjnej

Klasa I integracyjna przygotowała przedstawienie z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia dla kolegów i koleżanek z klas młodszych.

Nasze ciastka