Uwaga

Przypominamy, że dnia 23.02.2012r. zostały zaplanowane spotkania zespołów ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Spotkania odbędą się w godzinach 16.30 – 18.00.

MÓJ PRZYJACIEL KUBUŚ PUCHATEK

BIBLIOTEKA SZKOLNA zaprasza uczniów klas II – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w SZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM I PLASTYCZNYM „MÓJ PRZYJACIEL KUBUŚ PUCHATEK”

Występ zespołu tanecznego ABYSTAR

Zespół taneczny ABYSTAR, który działa przy naszej szkole wystąpił na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Lęborku. Turniej odbył sie w dniach 21-22 stycznia 2012r.

O nałogach na wesoło

Dnia 14.02.2012r. odbyły się przedstawienia profilaktyczne w formie pokazu iluzjonistycznego „Złudzeniom nie! Iluzji tak!” dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych

Fundacja Wspólnota Gdańska wraz z partnerami, po raz szósty ogłasza ogólnopolski konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. W związku z nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej oraz Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie tematem tegorocznego konkursu pod hasłem "Sport" będzie szeroko rozumiana kultura fizyczna, współzawodnictwo ...

MŁODZI RECYTATORZY NA START!

27 lutego 2012r.( poniedziałek) o godzinie 14.00 odbędzie się KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ

Sukcesy naszych uczniów

Z przyjemnością informujemy, że aż 20 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów!

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą sie 15 lutego 2012r.

W krainie Św. Mikołaja

18.01.2012 r. w ratuszu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków, klas 0 oraz klas I-III szkół podstawowych na temat „W krainie Św. Mikołaja”. II miejsce zdobyła Małgorzata Naczk z klasy 0 C, której wychowawcą jest p. Marta Wegner. Uczennicy gratulujemy!!!!

Dzień Babci i Dziadka