Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Piąty test maratonu dotyczący lektury „Po co nam ta szkoła” odbędzie się 10.02.2020 o godzinie 15.00 na Teams. Zapraszamy.

UWAGA MARATOŃCZYCY KLAS 7-8 W LUSTRZE KSIĄŻKI

V etap maratonu odbędzie się 8 lutego o godzinie 15 na Teams. Przypominam, ze test dotyczy lektury „ Złodziejka książek”. W lutym czytamy : "W polskiej dżungli" Antoniego Ossendowskiego.

Konkurs zimowy EKO-strój

Drodzy Uczniowie klas 1-3! Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie na zimowy EKO-strój!

Zabawa Karnawałowa w klasie III C

29 stycznia w naszej szkole odbywały się Zabawy Karnawałowe. Niestety, w tym roku nie mogliśmy bawić się wszyscy razem, dlatego nie tracąc dobrego humoru obchodziliśmy ten dzień w swoich salach.

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W związku z udziałem w projekcie „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Pingwiny w Zaczarowanej zagrodzie”.

Misiu- wspomnienie Święta Pluszowego Misia

26 stycznia zostały rozdane upominki za prace plastyczno-techniczne wykonane z okazji Święta Pluszowego Misia, które odbyło się w listopadzie, podczas nauki zdalnej. Wszystkie dzieci, które przesłały misiowe prace dostały pamiątkowy dyplom i kredki ufundowane przez Radę Rodziców.

Uwaga! Zmiana planu!

Od 1 lutego nastąpi drobna zmiana planu w klasach IV-VIII. Nowy plan jest dostępny w zakładce Plan lekcji.

Zebrania z rodzicami

3 lutego (środa) - dla klas IV - VIII oraz 4 lutego (czwartek) - dla klas I - III w godzinach 17.00 - 18.00 odbędą się zebrania z rodzicami i wychowawcami przez platformę Teams. Rodzice będą musieli skorzystać z loginów swoich dzieci i dołączyć do spotkania zaplanowanego w Kalendarzu. Konsultacje z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów odbywają się na bieżąco przez dziennik.

Bilet powrotny do biblioteki

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji „Bilet powrotny do biblioteki”. Akcja jest formą powitania uczniów wracających do szkoły po długim pobycie w domu podczas zdalnego nauczania.

Maratończycy z klas 4-6!

Ponieważ nie wszyscy pamiętają swój numer na maratonie, a  podczas przesyłania nastąpiło przesunięcie w numeracji, podajemy Wam jeszcze raz wyniki ostatniego, czyli czwartego testu z imionami i numerem klasy. Za niezamierzone utrudnienia przepraszamy.