Rejonowe Mistrzostwa PCK

Dnia 21 maja 2012 r. w Zespole Szkół nr 1 w Redzie przy ul. Łąkowej odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, organizowane przez Rejonowy Zarząd PCK w Wejherowie. Drużyna Gimnazjum nr 3 zdobyła III miejsce!

Pasowanie na czytelnika

W miesiącach marcu, kwietniu i maju w bibliotece szkolnej odbyły się lekcje biblioteczne, mające na celu zapoznanie naszych najmłodszych czytelników z biblioteką i zachęcenie ich do korzystania z jej zbiorów.

Uwaga!

Komunikat dla rodziców uczniów, którzy w roku szkolnym 2012/2013 rozpoczną naukę w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej nr 8.

w doskonałych humorach...
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

W poniedziałek 21 maja uczniowie klas III szkoły podstawowej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek.

Piątoklasiści i… pszczoły!

19 maja podopieczni Fundacji Magis mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat życia pszczół. Zajęcia poprowadził pan Krzysztof Jezierski - doświadczony pszczelarz.

VII TURNIEJ MATEMATYCZNO-EKOLOGICZNY

ZAPRASZAMY KLASY VI DO UDZIAŁU W VII TURNIEJU MATEMATYCZNO-EKOLOGICZNYM pod hasłem „DAJ DRUGIE ŻYCIE - SEGREGUJ ODPADY”

Turniej Wiedzy Leśnej 2012

W minioną sobotę – 19 maja 2012 roku uczniowie klas najmłodszych uczęszczający na zajęcia przyrodniczo – ekologiczne, wzięli udział w Turnieju Wiedzy Leśnej, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Wejherowo w ramach IX Edukacyjnego Festynu Leśnego.

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci, które uczestniczą w zajęciach logopedycznych na konsultacje logopedyczne w środę 23 V w godzinach 15:30 – 17:00 do sali 28. Teresa Gaffke

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą sie 24 maja 2012r.

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce chłopców – Kwidzyn 2012

Wielu pozytywnych emocji dostarczył kibicom z Wejherowa finał wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce chłopców. Rozgrywki, które odbyły się 15 maja w Kwidzynie obejrzała grupa kibiców z naszego gimnazjum, w większości z klasy IIIB. Prowadzono je system grupowym.