Kajaki na Dzień Dziecka

Kilkunastu uczniom naszej szkoły, tegoroczny dzień dziecka przyniósł nie lada atrakcję. Spływ kajakowy rzeką Redą, szczególnie dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji pływać kajakiem, musi przecież budzić w młodym człowieku wiele pozytywnych emocji. Tak też było i tym razem.

Ortograficzne Łamigłówki

W środę, 23 maja 2012r., w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się V konkurs „Ortograficzne Łamigłówki” organizowany cyklicznie przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Dzień Dziecka w zerówce

W piątek 1 czerwca dzieci z zerówki obchodziły swoje święto. Z tej okazji były tańce, zabawy i malowanie buziek. Dzieci otrzymały w prezencie bańki mydlane, słodkie lizaki i dzięki uprzejmości Pana Macieja Szumskiego piękne balony. Było wesoło i bardzo kolorowo. A naszym kochanym zerówkowiczom jeszcze raz życzymy dużo radości i spełnienia marzeń!!!

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

W ramach „ŚWIATOWEGO DNIA BEZ TYTONIU”, który obchodzony jest 31 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na plakat promujący zdrowy styl życia oraz ukazujący skutki palenia papierosów i zażywania tabaki.

Ola w kulkach
Dzień Dziecka na placu zabaw

Czwartek 31 maja dzieci z klasy I integracyjnej spędziły na placu zabaw w klubie Olimp w Wejherowie. Niespodzianka została zorganizowana w ramach Dnia Dziecka.

Młodzi aktywni ...

Uczniowie klasy Ia, trzy uczennice z If i uczennica z Ib mają za sobą pracowity miesiąc. Poza codziennymi obowiązkami związanymi z nauką i dodatkowymi zajęciami dwa razy w tygodniu poświęcali swoje wieczory, by przygotować przedstawienie pt: „Żona dla księcia”

WEJHEROWO BIEGA-2012 r.

W ramach ogólnopolskiej akcji " Polska biega" uczniowie Gimnazjum nr 3 wzięli udział w biegach, które odbyły się na terenie Parku Miejskiego im. A. Majkowskiego w Wejherowie w sobotę dnia 27 maja.

ZABYTKI WEJHEROWA W OBIEKTYWIE

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ZABYTKI WEJHEROWA W OBIEKTYWIE”

Wycieczka do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie

W poniedziałek 21 maja 2012 uczniowie klasy I b i I d wybrali się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie zorganizowanej przez p. Ewę Bielec i Annę Jelińską.

Kolejny sukces naszych uczennic

Mamy zaszczyt poinformować , iż nasza uczennica DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ - tancerka z Klubu Tanecznego ŚWIAT TAŃCA z Wejherowa , prowadzona przez Joannę i Jacka Bernaśkiewicz zdobyła MISTRZOSTWO ŚWIATA w kategorii hip hop juniorzy w Chorwacji w dniach 13-21.05.2012.