Bal klas szóstych!

15 czerwca odbył się coroczny bal klas szóstych zorganizowany przez rodziców.

Selektywna zbiórka odpadów – Młodzież Daje Przykład

W siedzibie ZUK-u 14.06.2012 r. odbyło się podsumowanie XI edycji konkursu „Selektywna zbiórka odpadów – Młodzież Daje Przykład”. zebrano 40 ton plastiku i 1,5 tony szkła. W zbiórkę było zaangażowanych aż 4200 uczniów!

Hollywood niech się schowa!

W ciągu trwającego jeszcze roku szkolnego uczniowie klas: Ib, Ic, Id i Ie w ramach lekcji języka polskiego brali udział w projektach filmowych tematycznie związanych z  przerabianymi lekturami. Taka forma interpretacji tekstu okazała się świetną zabawą! Zachęcamy do zapoznania się z efektami ich pracy.

Na kresach województwa pomorskiego

6 czerwca uczniowie klasy IV C odbyli wycieczkę, podczas której zwiedzili Słupsk i jego zabytki. Dzieci najpierw odwiedziły Ratusz Miejski - okazały budynek, którego neogotycka fasada zachwyca wielością detali.

Sezon piknikowy

Kto powiedział, że na pikniku nie można się uczyć? Uczniowie klasy IV C wraz z dziećmi z klasy III e udowodnili, iż zabawa i nauka idą w parze, uczestnicząc w Pikniku Naukowym zorganizowanym przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

Wejherowo: Prace remontowo budowlane w budynkach administrowanych przez Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22 z zakresie robót a. Budowlanych b. elektrycznych c. sanitarnych Numer ogłoszenia: 198622 - 2012; data zamieszczenia: 12.06.2012

Toruń? Już znamy!

31. maja młodzież z klas: Ib, Ic, Ie i Ig odwiedziła rodzinne miasto Mikołaja Kopernika. Aby uczcić naszego wielkiego uczonego, odwiedziła miejsca bliskie jemu lub jego profesji.

KARKONOSZE ZDOBYTE!

W dniach 28.05.2012r. – 01.06.2012r. uczniowie klasy III A. III D i III F wraz z wychowawczyniami- p. Justyną Roszman , p. Kaliną Olszewską- Dominik i p. Olgą Bank poznawali przepiękny rejon Polski – Karkonosze.

Uwaga!

Informujemy, że 8 czerwca 2012r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły prowadzi świetlica.

„Miłość Cię znajdzie” – czyli ogólnopolskie spotkanie młodych w Lednicy

Rokrocznie pierwsza sobota czerwca, na polach lednickich gromadzi ogromne rzesze młodych ludzi z całej Polski i świata. O Jan Góra OP, znany duszpasterz młodzieży, zaprasza do przeżycia fascynującej przygody poprzez wypłynięcie na głębie swojej wiary.