Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch”

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III. Zaszczytny tytuł laureata w kategorii „Zuch z języka angielskiego” zdobyła Martyna Labuda z klasy IIIa, natomiast w kategorii „Zuch zintegrowany” - Daniel Trepczyk z klasy II d.

Bezpieczne wakacje

Wyjazd na wakacje to ekscytujące i radosne wydarzenie. Już za chwilę będzie można cieszyć się urokami wypoczynku i na jakiś czas zapomnieć o szkole.

Ahoj, przygodo!

W poniedziałek, kiedy nad Wejherowem zawisły czarne chmury, grupa śmiałków z IV C wyruszyła na spotkanie z przygodą. Przemierzyła wiele kilometrów, by po dotarciu do Rumi, spotkać się z Kapitanem Jackem, który mustruje na okręt kamratów mających odwagę stanąć do walki z okrutnym mordercą i złodziejem - Kapitanem Alfem.

II edycja Szkoły z klasą 2.0 zakończona!!

15 czerwca 2012r. o godz. 9:15 na sali widowiskowo - sportowej odbył się Festiwal Nauki 2.0, który trwał dwie godziny. Niestety nie mogli przybyć zaproszeni goście. Jednak swoją obecnością zaszczyciła nas nasza p. Dyrektor Danuta Czernewska

VII TURNIEJ MATEMATYCZNO-EKOLOGICZNY

22 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbył się już VII turniej matematyczno- ekologiczny pod hasłem „DAJ DRUGIE ŻYCIE – SEGREGUJ ODPADY”.

Dzień Rodzin w świetlicy szkolnej

22.06.2012r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość Dnia Rodziny. Dzieci w tym dniu były aktorami i wcielając się w swoje role zaprezentowały Rodzicom przedstawienie pod tytułem "Złoty Promyczek".

Słoneczna wycieczka do Kniewa

18 czerwca uczniowie klasy Ic integracyjnej wybrali się na wycieczkę do Kniewa. Piękna słoneczna pogoda umilała dzieciom pobyt na Strusiej Farmie.

I ja mam talent

Rok szkolny powoli dobiega końca, ale uczniowie klasy IVc udowadniają, że mają niezmierzone pokłady energii, które tym razem spożytkowały na przygotowanie spektaklu słowno – muzycznego adresowanego do rodziców.

Własne kukiełki

W miniony piątek uczniów klas czwartych odwiedził pracownik Teatru Lalki „Tęcza” ze Słupska - p. Tatiana Skumiał, która poprowadziła zajęcia składające się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Ciekawa lekcja przyrody

18 czerwca uczniowie klasy VI d pod opieką pani Aleksandry Muchy wybrali się na lekcję przyrody do Parku Miejskiego im. A. Majkowskiego w Wejherowie.