Wielki Maraton Czytelniczy

Nauczyciele języka polskiego zachęcają uczniów do udziału w Wielkim Maratonie Czytelniczym

Uwaga!

Z zakładki "Dokumenty szkolne" można pobrać przedmiotowe systemy oceniania oraz wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów.

Plan lekcji

W zakładce "Plan lekcji" dostępny jest aktualny rozkład zajęć dla klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum.

Uwaga!

Rada Pedagogiczna odbędzie się 29 sierpnia o godz. 12.30.

Nasza szkoła jest Liderem Ekologii!

W ciągu całego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Bieńkowskiej i pani Marty Borawskiej-Hennig brali udział w projekcie zorganizowanym przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” – „Lider Lokalnej Ekologii”.

Ogłoszenie nr 198622-2012 z dnia 2012-06-12 r

Ogłoszenie o zamówieniu - Wejherowo Prace remontowo budowlane w budynkach administrowanych przez Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22 z zakresie robót a.Budowlanych b.elektrycznych c.sanitarnych zadanie nr 1 A.remontu pomieszczenia...

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ

dot zam publ  o udzieleniu zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej nie przekraczającej kwoty 5.000.000 euro dla robót budowlanych

Dzień Rodziców w klasie Ic
Dla Ukochanych Rodziców

28 czerwca, dzień przed zakończeniem roku, dzieci z klasy I integracyjnej zaprosiły Rodziców na uroczystość z okazji majowego Dnia Mamy i czerwcowego Dnia Taty.

Ważne

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 czerwca 2012r. zmarł mgr Zdzisław Tessa, długoletni nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gościcinie, z-ca Inspektora Wydziału Oświaty w Wejherowie oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie.

Pożegnanie uczniów klas III przez młodszych kolegów

27 czerwca odbyło się pożegnanie uczniów klas III. Dzieci z klas drugich wręczyły swoim starszym kolegom i koleżankom wcześniej przygotowane pamiątkowe laurki i życzyły powodzenia w klasie IV.