KOMUNIKAT

INFORMUJEMY, ŻE KRYTA PŁYWALNIA BĘDZIE OTWARTA OD 17.02.2021 (ŚRODA) W DNI POWSZEDNIE OD OGODZ 15.00-22.00 ORAZ W WEEKEND 0D GODZ 7.00-22.00.

Bal w IIa

5 lutego 2021r. w naszej klasie było wesoło, a to za sprawą atmosfery związanej z balem. Ciekawie przystrojona przez nas sala stała się miejscem wspólnych zabaw. Każdy z nas wspaniale prezentował się w swoim stroju i  przy skocznej muzyce uczestniczył w konkursach prowadzonych przez nasze Panie.

Wesołe zabawy w klasie 1e

W ostatni piątek miesiąca stycznia klasa 1e miała swój klasowy bal. Dzieci spotkały się w niecodziennych strojach. Każdy miał ciekawy pomysł na przebranie. Były tańce, konkursy, słodki poczęstunek oraz wspólne gry i zabawy.

Rekrutacja do I klasy SP i przedszkola

Informujemy, że od 2.03. 2021r. rozpoczyna się rekrutacja do klasy I SP nr 8 i Przedszkola Samorządowego nr 3. Szczegóły znajdują się w zakładce Rekrutacja.

Dzień Bezpiecznego Internetu

9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, którego tegoroczne hasło brzmi: "Działajmy Razem". DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Uwaga! Praca!

Kryta pływalnia przy ZSP nr 2 poszukuje ratownika w wymiarze 3/4 etatu. Wymagane uprawnienia: uprawnienia ratownika wodnego lub wyższe, aktualne uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Dzień Bezpiecznego Internetu

9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, z tej okazji zapraszamy do wspólnej zabawy!

Uwaga, Maratończycy z klas 1-3!

Za Wami piąty test konkursu. Wykazaliście się dużą wiedzą, o czym świadczą wyniki podane niżej. Bardzo się z tego cieszymy i gratulujemy każdemu Uczestnikowi.

Pomagamy wcześniakom

Nikomu z nas nie jest obojętny los dzieci, a szczególnie tych, które muszą liczyć na pomoc innym. Na pewno każdy z nas słyszał albo spotkał się z dzieckiem urodzonym przedwcześnie. Maluchy te walczą o każdą godzinę życia. Mogą liczyć na wsparcie rodziców, lekarzy oraz całego personelu medycznego, ale i my możemy pomóc.

Konkurs walentynkowy 2021

Jak co roku 14 lutego będziemy obchodzić Dzień św. Walentego. Z tej okazji zapraszamy uczniów do udziału w konkursie języka angielskiego.