Konkursy przedmiotowe

Drodzy uczniowie, przypominamy, że w listopadzie odbędą się szkolne etapy konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Terminy poszczególnych konkursów znajdują się w załączniku poniżej, a także na stronie www.kuratorium.gda.pl

Bajkowy Bal Przebierańców

24.10.2012r. w świetlicy szkolnej odbył się Bajkowy Bal Przebierańców. Dzieci w różnorodnych przebraniach tańczyły i brały udział w konkursach z nagrodami. Częstowały się też przygotowanymi dla nich smakołykami. Zabawa była bardzo udana.

Spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji

12.10.2012r i 16.10 2012r. dzięki uprzejmości Pana Komendanta mł. insp. Krzysztofa Lawer oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, Monika Jezierska zorganizowała dla uczniów klas 0 Szkoły Podstawowej Nr 8 w Wejherowie, spotkanie mające na celu przybliżenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowy jak i w życiu codziennym.

„O Piecyku i Kurzyku”

12 października 2012r. uczniowie klas 0b i 0c odwiedzili Gimnazjum nr 1 w Wejherowie, w którym odbyło się przedstawienie edukacyjno – ekologiczne pt. „O piecyku i kurzyku”.

„ Kaszuby w poezji (nie)poważnej”

Zachęcamy młodych literatów do wzięcia udziału w konkursie. Dla laureatów przewidziane są nagrody!

OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW

O wynikach części testowej, która odbyła się w czwartek 18.10.2012r., można dowiedzieć się u koordynatora olimpiady p. Iwony Lotki oraz nauczycieli matematyki.

Mistrzowie matematyki

Zapraszamy wszystkich uczniów klas czwartych szkoły podstawowej do wzięcia udziału w szkolnym konkursie matematycznym „Mistrzowie matematyki”.

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci, które uczęszczają na terapię logopedyczną na konsultacje. Odbędą się one 24 października (środa) od godziny 15:30 – 17:00 w sali 28.

II Edycja Kampanii Sadzenia Żonkila

9.10 na terenie naszej szkoły odbyła się II Edycja Kampanii Sadzenia Żonkila, która jak w ubiegłym roku inspirowana była Światowym Dniem Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

Miejski Dzień Edukacji Narodowej

Wejherowscy nauczyciele i pracownicy oświaty obchodzili 12 października Miejski Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość zorganizowano w naszej szkole.