Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Konkursu Geograficznego.

Czerwonym szklakiem w „Orłowiczu”

Tym razem SKT, które powiększyło się o śmiałków z klasy V D i opiekuna – p. Dorotę Tandek, udało się do Gdyni, aby wziąć udział w XXX Młodzieżowym Rajdzie im. dr Mieczysława Orłowicza.

Dzieci klas V w gdyńskiej bazie lotnictwa Marynarki Wojennej

9 listopada 2012 uczniowie klasy V C wraz z dziewczynkami z klasy V E należącymi do Szkolnego Kółka Turystycznego udali się pod opieką wychowawcy klasy i p. Kaliny Olszewskiej – Dominik do Gdyni (Babie Doły), aby wziąć udział w III Młodzieżowej Sesji Krajoznawczej.

Konkurs języka polskiego SP

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Konkursu języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

WYNIKI 2. ETAPU KONKURSU CZYTELNICZEGO

12 listopada 2012r. odbył się 2. etap Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów gimnazjum. Test dotyczył lektury K. Siesickiej „ Zapałka na zakręcie”.

Konkurs Matematyczny dla klas VI pod patronatem Prezydenta miasta Wejherowa

29.11.2012 odbędzie się I etap Konkursu Matematycznego dla klas VI pod patronatem Prezydenta miasta Wejherowa. Wezmą w nim udział wszyscy uczniowie klas VI. Najlepsi przejdą do kolejnego etapu. Finał odbędzie się w maju w Szkole Podstawowej nr9.

Witajcie!

W czwartek, tj. 8 listopada 2012 r. pisaliśmy drugi test IV Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Dotyczył on książki Clivea Staplesa Lewisa pod tytułem „Koń i jego chłopiec“.

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

7 listopada b.r., po raz pierwszy w dziejach naszej szkoły, uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym pt.: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Święto Odzyskania Niepodległości

W piątek 9 listopada 2012 roku obchodziliśmy w naszej szkole 94 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji uczniowie przyszli do szkoły w strojach galowych, z przypiętymi biało-czerwonymi kotylionami.

Jesień w lesie

23 października 2012 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla oddziału przedszkolnego pod tytułem „Jesień w lesie” zorganizowany przez p. Agnieszkę Ostrowską.