Konkurs z języka polskiego dla uczniów gimnazjów

Uczniowie zakwalifikowani do rejonowego etapu wojewódzkiego Konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2012/2013.

Drodzy rodzice!

Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do zapoznania się z informacjami, które znajdują się w nowej zakładce "Materiały dla rodziców" w menu głównym.

Światowy Dzień Misia

23.11.2012 odbyła się w klasie 0b impreza szczególnie bliska sercom dzieci, związana z obchodami Światowego Dnia Misia. Głównym celem popularyzacji tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości jakimi są przyjaźń i miłość.

"Podłączeni – Połączeni" Szkoła z klasą 2.0 - III edycja 2012/2013

Ponad 170 nauczycieli i szkolnych koordynatorów programu przyjechało 15 listopada 2012r. do Warszawy na konferencję „Nauczycielka i nauczyciel 2.0”. Naszą szkołę reprezentowały dwie panie koordynatorki Iwona Lotka i Marzena Ryńska.

Gimnazjaliści też potrafią się bawić!

Udowodnili to podczas piątkowej dyskoteki. Ich tańcom towarzyszyły andrzejkowe wróżby. Miedzy innymi można było sprawdzić imię swojej przyszłej drugiej połówki oraz otrzymać wróżbę od … czarownicy!

Jesienna dyskoteka charytatywna

22 listopada wieczorem odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8. Jej celem, oprócz samej zabawy, była zbiórka rzeczy potrzebnych mieszkańcom schroniska dla zwierząt w Dąbrówce do przetrwania zimy.

MISTRZ MATEMATYKI - KONKURS DLA KL. IV

Poniżej znajduje się lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu. II etap odbędzie się 3 XII 2012 roku o godzinie 14.00 w sali 310. Prosimy o punktualne przybycie i zabranie ze sobą długopisu oraz przyborów geometrycznych.

UWAGA!

Konkurs na najpiękniejsze jesienne drzwi rozstrzygnięty!

Pomysł Zarządu Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej wzbudził wielkie zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Do konkursu przyłączyli się także uczniowie niektórych klas gimnazjum.

SU Gimnazjum

Zarząd Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 3 ogłasza: W listopadzie i grudniu dbamy o siebie i innych!