Lista zwycięzców szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV

MISTRZAMI MATEMATYKI w roku szkolnym 2012/2013 zostali uczniowie: Weronika Araszkiewicz,Maksymilian Górski,Dawid Kiel i Maciej Lubocki.

Mikołajkowa akcja II d

Uczniowie klasy II D naszego gimnazjum pod opieką p. Iwony Lotki postanowili spędzić Mikołajki w nietypowy sposób. Wspólnie z wychowawczynią zorganizowali mikołajkową akcję charytatywną dla czworga dzieci pewnej rodziny z naszego miasta.

Zbiórka świąteczna

Drodzy uczniowie i szanowni nauczyciele! Znów liczymy na Wasze wsparcie! W dniach od 6 do 14 grudnia odbędzie się zbiórka suchej żywności (tzn. mąki, cukru, kaszy, budyni, kiśli, itp.) zorganizowana przez Prezydenta miasta.

Wszyscy jesteśmy Mikołajami!

Mikołajki w świetlicy

6 grudnia jak co roku do świetlicy szkolnej przyszedł Mikołaj.Rozmawiał, bawił się z dziećmi i oczywiście rozdawał im prezenty.W tym roku naszym Mikołajem była pani Anna Kruger, która w tej roli sprawdziła się wspaniale.

Pieczemy ciastka w świetlicy szkolnej

3 i 4 grudnia 2012r. dzieci w świetlicy szkolnej piekły ciastka aby wspomóc akcję "Góra grosza".

Mikołajki w II a

Uczniowie klasy II a gimnazjum mikołajki postanowili spędzić nietypowo. Efekt słodkich prezentów zneutralizowali grając w bowling w Klubie Sportowym "Olimp" w Wejherowie

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Andrzejki w zerówce

W piątek 30 listopada dzieci z zerówki bawiły się z okazji Andrzejek. Sprawdzały kim zostaną w przyszłości za pomocą magicznych gwiazdek.

Andrzejki w świetlicy szkolnej

27 listopada w świetlicy szkolnej zorganizowane zostały wróżby andrzejkowe. Dzieci bawiły się odgadując swoją przyszłość wróżąc za pomocą zaczarowanych kubków, własnoręcznie wykonanych serc czy poprzez lanie wosku.