Wyniki 3. etapu Maratonu Czytelniczego

Dziękuję za udział w kolejnym etapie naszego Maratonu Czytelniczego. Następny etap odbędzie się 8 lub 9 stycznia. O szczegóły proszę pytać nauczycieli języka polskiego.

Akademia Pana Kleksa

7 GRUDNIA 2012 ROKU KLASY IV C, D I E ZORGANIZOWAŁY WYSTAWĘ MAKIET PRZEDSTAWIAJĄCYCH GMACH AKADEMII PANA KLEKSA.

IV Wielki Maraton Czytelniczy trwa

Trzeci test już za nami. IV Wielki Maraton Czytelniczy trwa. Tym razem przenieśliśmy się w świat baśni zebranych przez Jerzego Ficowskiego, który przez dwa lata wędrował z taborem cygańskim i poznawał życie, zwyczaje i tradycje Romów.

Akcja PCK

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia szkolne koło PCK zorganizowało zbiórkę upominków, które zostaną przekazane niepełnosprawnym podopiecznym Rejonowego Zarządu PCK w Wejherowie, podczas corocznego balu, który odbędzie się 15.12.2012 roku.

Oto klasa IIc przed Eksperymentem
Dziecko doświadczając uczy się świata

12 grudnia klasa II c pojechała na wycieczkę do Gdyni. Celem podróży była wizyta w Centrum Nauki Experyment.

Żandarmeria Wojskowa gościła w naszej szkole

11 grudnia 2012 roku klasa I G uczestniczyła w zajęciach przeprowadzonych przez funkcjonariuszy z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Gdyni.

Spotkanie z saperami

11 grudnia 2012 roku gościliśmy w naszej szkole saperów z 36 Patrolu Rozminowania 43 Batalionu Saperów . Dowódca jednostki, chor. Marcin Stańczyk, przedstawił prezentację multimedialną, dotyczącą działań podejmowanych przez saperów

Mikołajki w I C

6 grudnia uczniów klasy I C odwiedził Mikołaj. Dzieci powitały gościa świąteczną piosenką i przeprowadziły z nim wywiad. Mikołaj obdarował wszystkich słodkimi upominkami, a dzieci uściskały go tak mocno, że niemal nie stracił brody.

KANGUR MATEMATYCZNY

Konkurs w roku 2013 przeprowadzony zostanie w czwartek,21 marca o godzinie 9.00. Koszt - 8zł. Osoby chętne wpłacają pieniądze do 20.12.2012 do swojego nauczyciela matematyki. Dla każdego uczestnika upominek!

Konkurs Matematyczny dla klas VI

29.11.2012 odbył się I etap Konkursu Matematycznego dla klas VI pod patronatem Prezydenta miasta Wejherowa. Osoby, którym udało się przejść do następnego etapu: