Wyniki czwartego testu IV WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO dla SP!

Kolejny test za nami. Tym razem przeczytaliście wzruszającą książkę pod tytułem „Most do Terabithii“ Katherine Paterson i zmierzyliście się z testem dotyczącym treści tej ciekawej lektury. Wyniki w załączniku. Następną powieścią w naszym konkursie czytelniczym są „Kaktusy z Zielonej ulicy“ Wiktora Zawady.

Konkurs Matematyczny dla klas III gimnazjum

23.01.2013 odbędzie się I etap II Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjum. Konkurs skierowany jest do uczniów klas III gimnazjum. Osoby, które pomyślnie przejdą I etap konkursu przechodzą do finału, który odbędzie się 22.03.2013 w I Liceum Ogólnokształcącym w Rumi. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Zebraliśmy prawdziwą górę grosza!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w akcję pomocy dzieciom wychowującym się poza własna rodziną. Wspólnie zebraliśmy ponad 1800 zł! Szczególne podziękowania należą się uczniom szkoły podstawowej, którzy uzbierali ponad połowę tej kwoty.

Koncert Kolęd w świetlicy szkolnej

20.12.2012r. w świetlicy szkolnej odbył się jak co roku Koncert Kolęd. Chętne dzieci zaśpiewały wybrane przez siebie kolędy lub zagrały je na instrumentach.

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Kaszubskich.

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Kaszubskich: I miejsce Aleksandra Pilarska III e i wyróżnienie Nikola Hebel II d.

Przedstawienie świąteczne

21.12.2012 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów klas IV-VI. Przedstawienie oglądali ich koleżanki i koledzy z klas, panowała świąteczna atmosfera, a uczniowie chętnie włączali się w śpiewanie kolęd. Przedstawienie przygotowały katechetki: pani Hanna Koszałka, pani Anna Krüger i pani Krystyna Patelczyk.

Hospicjum to też życie!

17 grudnia 2012 już po raz drugi młodzież z klas III naszego gimnazjum oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie wzięli udział w warsztatach zajęciowych z zakresu wolontariatu hospicyjnego oraz zachowania się w przypadku „gdy ktoś z naszych bliskich zachoruje na nowotwór”.

Świąteczna niespodzianka.

W okresie przedświątecznym dzieje się wiele dobrego. Zbierane są pieniądze, zabawki, produkty żywnościowe. Przystrojone korytarze wprowadzają niepowtarzalną atmosferę. Nasi uczniowie mają różne pomysły, by ten czas był naprawdę wyjątkowy.

Konkurs z języka polskiego dla uczniów SP

Wyniki eliminacji rejonowych konkursu z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej. Lista uczniów zakwalifikowanych do kolejnego etapu znajduje się na stronie CEN w Gdańsku (www.cen.gda.pl.).

Gwiazdka tuż... tuż...

Dzieci z zerówki wzięły udział w XIX Pomorskim Konkursie Plastycznym „Gwiazdka tuż... tuż...” zorganizowanym przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie.