Uwaga!

W czwartek 31 stycznia 2013r. serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie prowadzone przez pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pt. "Silna więź emocjonalna dziecka z rodzicami jako podstawowy czynnik chroniący dzieci przed zachowaniami ryzykownymi". Spotkanie odędzie się o godz.17.00 w świetlicy szkolnej.

Dzieci wraz  z panią choineczką
Dzień Babci i Dziadka w klasie II c

21 stycznia dzieci z klasy II integracyjnej gościły swoich drogich Dziadków na uroczystości z okazji Ich Święta. Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny o tematyce Świąt Bożego Narodzenia, który zwieńczony został recytacją wierszy, specjalnie dedykowanych Babciom i Dziadkom.

MISTRZ RACHUNKÓW

Konkurs matematyczny dla uczniów klas I gimnazjum "MISTRZ RACHUNKÓW" odbędzie się 1 lutego 2013r. o godz. 8.15 w szkolnej stołówce. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do nauczycieli matematyki do dnia 28 stycznia 2013r.

Konkursu z języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Wyniki eliminacji rejonowych Konkursu z języka polskiego dla uczniów gimnazjum. Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji wojewódzkich ukaże się zgodnie z regulaminem na stronie: www.cen.gda.pl

Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

19 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku odbył się etap rejonowy XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Wzięło w nim udział sześcioro uczniów naszej szkoły.

UWAGA - KONKURS CZYTELNICZY!

W związku z przypadającymi na 23 kwietnia Dniem Książki i 22 maja Dniem Praw Zwierząt, biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie ogłasza konkurs czytelniczy „Nasi ulubieńcy”.

Nasi wolontariusze zebrali 9000zł w czasie 21.finału WOŚP

To już 8 raz uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji WOŚP. Co roku więcej dzieci w dniu finału zamienia się w wolontariuszy i zbiera pieniądze. W akcji aktywnie uczestniczą też rodzice z klasy V i II integracyjnej, którzy swoim zaanagażowaniem i pozytywną energią nadają wyjątkowy klimat corocznej zbiórce.

Czarnym szlakiem pośród bieli drzew

Tym razem uczniowie należący do Szkolnego Koła Turystycznego przemierzyli 15 km Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trasa była trudna, w niektórych miejscach źle oznakowana, a warunki atmosferyczne niesprzyjające pieszym wędrówkom.

Z kolędą po rumskich lasach

Gwiżdże to kaszubski zwyczaj związany z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Kolędnicy przebrani za babę, dziada, bociana, kozła, czy diabła chodzą od domu do domu, przedstawiając improwizowane widowisko.

WYNIKI 4.ETAPU WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO dla gimnazjum

Dziękuję wszystkim wytrwałym maratończykom za udział w 4.etapie naszego konkursu czytelniczego. Gratuluje wyników ( zbiorcza lista z wszystkich etapów oraz klucz odpowiedzi do testu 3. w załączniku).