Wyniki 5.etapu Maratonu Czytelniczego dla uczniów gimnazjum

Kolejny etap za Wami. Szkoda, że do konkursu przystąpiło mało czytelników. Domyślam się, że przyczyną takiego stanu była trudność w zdobyciu lektury. Aby ułatwić poznanie treści kolejnej książki, odsyłam Was do naszej biblioteki szkolnej. Istnieje możliwość zgrania książki ( w formie e-booka) na Waszych nośnikach.

Mistrz rachunków

1 lutego 2013r. odbył się wewnątrzszkolny konkurs matematyczny „Mistrz rachunków” dla uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum. Była to druga edycja, której pomysłodawcą i organizatorem jest nauczycielka matematyki p. Iwona Lotka.

Wyniki piątego testu IV Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Piąty test już za nami, a tylko trzy przed nami. Następną lekturą, którą czytamy w lutym jest „Dynastia Miziołków“ Joanny Olech.

Ferie zimowe

Z okazji rozpoczynających się ferii zimowych, wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć.

Nasz absolwent podbije Cannes?

Co roku mury naszej szkoły opuszcza grupa młodych, ambitnych ludzi. Mają oni własne plany i marzenia. Niektórzy ich realizacji poświęcają wiele czasu. Niekiedy potrzebują jednak naszego wsparcia….

Przybyli, powalczyli, nie zawiedli …

W sobotę i niedzielę 2 i 3 lutego zespoły Uczniowskiego Klubu Sportowego rozegrały 10 spotkań na pomorskich parkietach (Wejherowo, Słupsk, Kościerzyna), z czego siedem udało się rozstrzygnąć na korzyść Basket-Ósemki. Noworoczne życzenia chyba się spełniają, ale nie byłoby ich potwierdzenia bez ciężkiej pracy naszych koszykarzy.

Wyniki II Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów

23.01.2013r. odbył się II Powiatowy Konkurs Matematyczny organizowany przez I liceum Ogólnokształcące w Rumi.

Konkurs ZUCH

Podobnie, jak w ubiegłym roku zapraszamy uczniów klas I – III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursach Zuch oraz Zuch z języka angielskiego organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Zmiana planu

Od poniedziałku, 28 stycznia 2013r., w związku z rozpoczęciem II semestru, następuje zmiana planu w klasach IV-VI SP i I-III Gimnazjum. Nowy rozkład zajęć dostępny jest w zakładce Plan lekcji.

Zabawa Karnawałowa w świetlicy szkolnej

21.01.2013r. w świetlicy szkolnej odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci w różnorodnych przebraniach tańczyły przy muzyce i brały udział w konkursach.Zabawa była bardzo udana.