PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Zimowa aura za oknami być może nie sprzyja myśleniu o wiośnie, ale ona nadchodzi, naprawdę jest tuż, tuż! Czas więc obudzić się z zimowego snu i wziąć udział w obchodach jej pierwszego dnia.

Nasze sukcesy w konkursach ekonomicznych

Ekonomiczne prawidła znane są wielu naszym gimnazjalistom. Poziom ich wiedzy wzrasta z roku na rok. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie konkursami o tematyce ekonomicznej.

Wyniki 6.etapu Maratonu Czytelniczego dla uczniów gimnazjum

Dziękuję najbardziej wytrwałym za udział w kolejnym etapie naszego maratonu. Osiągnięte przez niektórych wyniki świadczą, że podobała Wam się opowieść o Marii Curie- Skłodowskiej.

Rekrutacja

Dyrekcja ZS nr 3 w Wejherowie informuje Szanownych Rodziców, że rozpoczęły się zapisy do oddziałów przedszkolnych, klas I szkoły podstawowej i klas I gimnazjum. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce Rekrutacja.

II Konkurs Wiedzy o Martyrologii Piaśnicy

Nauczyciele historii Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają uczniów naszej Szkoły do udziału w II Konkursie Wiedzy o Martyrologii Piaśnicy.

Witajcie Kochane Mole Książkowe!

Szósty test za nami. Gratuluję wytrwałości i determinacji. Jak zwykle JESTEŚCIE WIELCY! Cieszę się, że poznanie rodziny Miziołków sprawiło Wam wiele radości. Mam nadzieję, że następna lektura będzie dla Was równie interesująca.

Miejski etap XXX edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

W tym roku właśnie w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego. Przedstawiciele wejherowskich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich.

Osiągnięcia sportowe

Nasza szkoła od wielu lat osiąga ogromne sukcesy sportowe. W tym roku szkolnym nasi uczniowie już sięgnęli po medale w następujących dziedzinach

Sukcesy naszych uczniów

Z przyjemnością informujemy, że aż 28 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów!

Walentynki

Dzięki Waszemu zaangażowaniu walentynki w tym roku trwały prawie miesiąc! Zaczęliśmy od WALENTYNKOWEJ DYSKOTEKI, podczas której mieliście okazję poznać spragnionych uczucia bohaterów szkolnej „Randki w ciemno”.