Konkurs ZUCH

19 i 20 marca już po raz drugi chętni uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Zuch”, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy. Zgłosiło się do niego 49 uczniów z klas: Ia, Ie, IIa, IIb, IIc, IIe, IIf, IIIb, IIIc, IIId.

PODCHODY MIĘDZYPRZEDMIOTOWE Z OKAZJI ROCZNICY WYZWOLENIA WEJHEROWA

Już piąty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Podchodach z okazji rocznicy wyzwolenia Wejherowa”, które odbyły się 12 marca. Organizatorem zabawy była Szkoła Podstawowa nr 9. W konkursie wzięły udział reprezentacje klas piątych szkół podstawowych naszego miasta.

Grunt do dobra zabawa
Uczymy się i bawimy

Nauka kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, zgodna, bezpieczna zabawa, możliwość aktywnego spędzenia czasu to tylko niektóre z założeń wycieczki na plac zabaw Summer Baby w Wejherowie.

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci, które uczęszczają na terapię logopedyczną na konsultacje (wskazana jest obecność dziecka; proszę ze sobą zabrać zeszyt do zajęć log.). Odbędą się one 20 marca (środa) od godziny 15:40 – 16:50 w sali 28.

KONKURS „CZARODZIEJ SŁOWA”

W naszej szkole 14 marca odbył się konkurs „Czarodziej słowa” organizowany przez Teresę Werno i Martę Wegner. W zmaganiach wzięły udział dwuosobowe zespoły uczniów z klas III.

Konkurs

Biblioteka szkolna ogłasza szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny „Zostań ilustratorem wiersza Juliana Tuwima”.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą sie w dniach 20-21 marca 2013r.

Konkurs na najpiękniejszą (lub najprzystojniejszą) Marzannę

Zapraszamy wszystkie klasy do udziału w zabawie, w której wybierzemy najlepiej ubraną, wystrojoną i umalowaną Marzannę naszej szkoły.

Szlak Zagórskiej Strugi przebyty

W sobotę 9 marca uczniowie należący do SKT przeszli już ostatni odcinek Szlaku Zagórskiej Strugi, który prowadził czarnym szlakiem z Rumi do dworca PKP w Wejherowie.

Dawno temu, na Alasce…

8 marca uczniowie z klasy Vc należący do SKT wzięli udział w nocnym, fabularyzowanym rajdzie pieszym „Alaska 1867”, którego inicjatorami było rumskie Stowarzyszenie Miłośników Turystyki „Włóczykij”.