Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na konsultacje z rodzicami i spotkania zespołów do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej, które odbędą sie w dniach 23-24 kwietnia 2013r.

Zostań twarzą naszej szkoły!

Jesteś piękny i uroczy? Może chociaż charakterystyczny? To znak, że powinieneś stać się twarzą szkoły! Już 26 kwietnia – w Dzień Patrona Szkoły będziesz miał taka okazję!

Wyniki 7.etapu Maratonu Czytelniczego dla uczniów gimnazjum

Dziękuję najbardziej wytrwałym i wiernym czytelnikom za udział w kolejnym etapie naszego maratonu. Mam nadzieję, że spodobał Wam się esej Zbigniewa Herberta.

Natalia i Julia
WARSZTATY W MUZEUM PIŚMIENNICTWA I MUZYKI KASZUBSKO-POMORSKIEJ

W pierwszy cieplejszy dzień tegorocznej wiosny uczniowie klasy III d udali się do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej, by wziąć udział w warsztatach malowania na porcelanowych kubkach.

Z krasnoludziej perspektywy...

Waleczni, odważni, nieustraszeni... długobrodzi. O kim mowa? Oczywiście o naszych szkolnych krasnoludach, które 13 kwietnia wyruszyły na poszukiwanie przygód w rajdzie fabularyzowanych „Hobbit”.

Sieciaki

12.04.2013 r. uczniowie klas: I - III SP obejrzeli widowisko pod tytułem „Sieciaki” w wykonaniu aktorów z „Grupy T” z Torunia.

Méster Bëlnégò Czëtaniô

W miejskich eliminacjach Powiatowo –Gminnego Konkursu Czytelniczego „Méster Bëlnégò Czëtaniô” okazaliśmy się najlepsi!

Rodnô Mowa

W miejskich eliminacjach XLII Konkursu Recytacji Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mowa” również odnosimy sukcesy!

Witaj wiosno

Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny uczniowie klas I C i II B,pod kierunkiem pań Ewy Cywińskiej i Ewy Bielec, zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. „Wiosna”. Popisy młodych aktorów podziwiali uczniowie klas 0-3, grono pedagogiczne, rodzice i krewni

Najlepsi z najlepszych!

9 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół nr 1 w Sopocie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom zaświadczeń o zdobyciu tytułu laureata konkursu przedmiotowego. W gronie najlepszych z najlepszych znaleźli się uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Martrologii Piaśnicy. Łącznie w bieżącym roku szkolnym uzyskaliśmy 10 tytułów laureata i 15 tytułów finalisty.