Konkurs Matematyczny dla klas V Szkoły Podstawowej

14.05.2013 (wtorek) o godz. 8:00 w sali 32 odbędzie się Konkurs Matematyczny dla V klasy Szkoły Podstawowej. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do swojego nauczyciela matematyki.

IV WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA SP ZAKOŃCZONY!

6 maja 2013 roku Kochane Mole Książkowe napisały ostatni test maratonu, w wyniku czego wyłonili się zwycięzcy! Zanim jednak podam wyniki, chcę wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie pogratulować uporu, zacięcia, determinacji w dążeniu do celu.

Czerwony Kapturek

18 kwietnia 2013 roku dzieci z oddziału przedszkolnego obejrzały spektakl pt.: „Czerwony Kapturek” w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku.

Dzień Patrona 2013

Jak co roku, w ostatni piątek kwietnia obchodzimy w naszej szkole Dzień Patrona. Zarówno Szkoła Podstawa nr 8 jak i Gimnazjum nr 3 noszą imię Martyrologii Piaśnicy.

Audycja muzyczna

23 kwietnia 2013r. dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w audycji umuzykalniającej, która odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Wejherowie.

Ratuj moje życie

17.04.2013 roku odbył się Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy „Ratuj moje życie”,   w którym udział wzięły nasze uczennice: Kinga Rompca, Anna Galuhn, Julia Wrońska, Joanna Stencel, Agata Sikora.

Dzień Sportu w świetlicy szkolnej

19 kwietnia 2013r. w świetlicy szkolnej odbył się Dzień Sportu. Był to bardzo aktywny piątek dla wychowanków świetlicy, pełen zabawy i śmiechu.

Pola Nadziei 2013

Po długich przygotowaniach nadszedł wreszcie czas na wielki finał. Sadzenie żonkili, lekcje poświęcone wolontariatowi, wyjazdy do hospicjum, promowanie akcji na portalach internetowych oraz spotkania organizacyjne – wszystko to okazało się doskonałym fundamentem pod tegoroczną akcję POLA NADZIEI na POMORZU 2013.

Super Bowl

11 IV 2013 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie odbył się konkurs powiatowy z języka angielskiego Super Bowl.

Olimpiada Wiedzy o Martyrologii Piaśnicy

18 kwietnia b.r. uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie wzięli udział w finale Olimpiady Wiedzy o Martyrologii Piaśnicy, którą zorganizował Urząd Gminy Wejherowo. Ostatni etap konkursu został poprzedzony szkolnymi eliminacjami, podczas których wyłoniono reprezentację naszej szkoły.