ZA GRANICĄ KANADY...

W minioną sobotę, tj. 11 maja, szkolne „Łaziki” wcieliły się w rolę traperów i kowbojów, by wziąć udział w zabawie organizowanej przez uczniów klasy turystycznej GNR4 w Rumi.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas IV-VI SP i I-III Gim., które odbędą sie dnia 21 maja 2013r.

Wizyta w straży pożarnej

8 i 9 maja 2013 roku dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Jednostkę Ratowniczo–Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. Panowie strażacy wyjaśnili dzieciom na czym polega praca strażaka oraz jak wzywać pomoc w razie pożaru.

Learning by doing!

Metoda uczenia przez działanie realizowana przez zespół nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 przynosi wymierne efekty. Ostatnio potwierdzili to uczniowie: Marcin Kubach II a, Kamila Szklarska II a, Tomasz Ogrodowski I f, którzy zajęli IV miejsce w trzeciej edycji konkursu Twój Przyjaciel Bank zorganizowanego przez Kaszubski Bank Spółdzielczy.

TURNIEJ WIEDZY LEŚNEJ - 2013

W sobotę 11 maja 2013 r. uczniowie klas młodszych należący do kółka przyrodniczo – ekologicznego po raz kolejny wzięli udział w X Edukacyjnym Festynie Leśnym zorganizowanym przez Nadleśnictwo Wejherowo. Prezentowali też swoją wiedzę w Turnieju Wiedzy Leśnej, zdobywając w swojej kategorii wiekowej II i III miejsce.

Konkurs plastyczny SKO

30.04.2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, promującego oszczędzanie w SKO.

IV WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM ZAKOŃCZONY!

7 maja 2013 roku wierni czytelnicy napisali ostatni test maratonu, w wyniku czego wyłonili się zwycięzcy! Chciałabym podziękować szczególnie tym, którzy uczestniczyli w każdym etapie.

Komunikat dla rodziców dzieci z rocznika 2006

25.05.2013r. o godz.13.00 zapraszamy dzieci w celu naboru do grupy pływackiej (liczebność grupy 12 osób).

Kolejny sukces!

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Michał Winowiecki z klasy Vc, startował w V Zawodach Pływackich Osób Niepełnosprawnych w Gdyni - Na 5 z Plusem i na dystansie 50m stylem dowolnym zajął II miejsce z czasem 0:41,49.

Dzień Otwarty Szkoły

7 maja 2013 roku w progach naszej szkoły powitaliśmy przyszłych Kandydatów do naszego gimnazjum. Na ten dzień uczniowie i nauczyciele zaplanowali wiele atrakcji. W godz. 9.15-12.30 odwiedziło nas bardzo dużo szóstoklasistów zapoznając się z ofertą edukacyjną Gimnazjum nr 3 na rok szkolny 2013/2014.