SP 8 zdobyła I i III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym dla klas VI!

23.05 odbył się III etap Miejskiego Konkursu Matematycznego pod patronatem Prezydenta Miasta.

IX Niemieckojęzyczny Szkolny Festiwal Teatralny

22 maja uczniowie klasy IIIg zaprezentowali na IX Niemieckojęzycznym Szkolnym Festiwalu Teatralnym spektakl „Rotkäppchen”. Młodzi aktorzy przedstawili swoją wersję Czerwonego Kapturka. Scenariusz odbiegał od znanej wszystkim wersji bajki braci Grimm.

Nasz uczeń z medalem Pucharu Świata w kickboxingu!

Uczeń Zespołu Szkół nr 3, Oliwer Laskowski z klasy 5c podczas zawodów Pucharu Świata w kickboxingu w Szeged na Węgrzech, wywalczył w dobrym stylu brązowy medal.

My Picture Dictionary

W naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczniowie klas IV-VI mieli za zadanie w ciągu pięciu tygodni opracować słowniczek obrazkowy techniką dowolną pt. „My Picture Dictionary”.

Szczęśliwa rodzina – szczęśliwy świat

25 maja (sobota) odbędzie się w naszej szkole festyn, na który zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami. Inauguracja na dużej sali gimnastycznej o godzinie 10.00.

Niezwykła lekcja biblioteczna

14 i 15 maja 2013 r. dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Wejherowie. Spotkanie z Wróżką, czy Czarownicą było okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale i atrakcyjnym kontaktem z literaturą.

Nasi na podium…

7 maja na hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie oraz Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbył się Finał XIV Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z województwa pomorskiego.

Piknik wiosenny w świetlicy szkolnej

14.05.2013r. dzieci ze świetlicy szkolnej bawiły się na Pikniku Wiosennym.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS V

14.05.2013 odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas V. Wzięło w nim udział 20 uczestników

KONKURS WIEDZY O UE ROZSTRZYGNIĘTY

14 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się IV Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VC.