Zgłoś się do patrolu!

Jeśli mieszkasz blisko plaży i chcesz czynnie ratować bałtyckie ssaki, zostań wolontariuszem Błękitnego Patrolu WWF. Wypełnij formularz aplikacyjny na stronie www.ssakibaltyckie.wwf.pl

Ortograficzne Łamigłówki

W środę, 23 maja 2013r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się VI konkurs „Ortograficzne Łamigłówki” organizowany cyklicznie przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

W poniedziałek 3 czerwca uczniowie klas III szkoły podstawowej wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek.

Wokół ogniska
Spotkanie z Indianami

4 czerwca uczniowie klas: IIId, IIc i II b pojechali na wycieczkę do prawdziwego świata Indian. Dzieci przybrane w kolorowe przepaski z piórkiem i wymalowane w indiańskie barwy miały okazję poznać życie, kulturę i obyczaje Indian.

Michał znowu na podium!

08.06.2013 odbyły się Zawody Pływackie Masters Rumia Sprint,w których wziął udział uczeń naszej szkoły Michał Winowiecki i zajął II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym

Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy PCK

15 maja 2013 roku odbyły się Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy PCK w Wejherowie.

Morska przygoda 5a i 5b

5 czerwca klasa 5a i 5b wybrały się na wycieczkę do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego „ Sea Park ” w Sarbsku niedaleko Łeby. Jest to park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, a także kulturą i historią regionu Pomorza.

VIII TURNIEJ MATEMATYCZNY

Zapraszamy klasy VI do udziału w VIII turnieju matematyczno-ekologicznym pod hasłem DAJ DRUGIE ŻYCIE – SEGREGUJ ODPADY.

III edycja Szkoły z klasą 2.0 zakończona!!

27 maja 2013r. o godz. 10:10 na sali widowiskowo - sportowej odbył się Festiwal Nauki 2.0, który trwał jedną godzinę. Niestety nie mogli przybyć zaproszeni goście. Jednak swoją obecnością zaszczyciła nas v-ce dyrektor szkoły p. Aleksandra Mucha, nauczyciele oraz uczniowie klas szóstych i pierwszych gimnazjum.

Wyniki Konkursu Matematycznego „KANGUR”

Lista osób, które otrzymały wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”