Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego według harmonogramu:

Profilaktyka antynikotynowa w szkole

W II semestrze bieżącego roku szkolnego wychowawcy klas V-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum podczas godzin wychowawczych realizowali program profilaktyki palenia tytoniu Znajdź właściwe rozwiązanie, który został opracowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Zawody pływackie

16.06.2013 odbyły się zawody pływackie szkółki pływania Orka,w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Michał Winowiecki - ząjął 1 miejsce na 50 m stylem dowolnym oraz Mikołaj Chachaj, który zajął 1 miejsce na dystansie 25 metrów stylem dowolnym.

Szkoła z klasą 2.0

Spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję programu Szkoła z klasą 2.0 odbyło się 14 czerwca 2013r. o godz. 15:00 w sali 315. Uczestniczyli w nim uczniowie realizujący poszczególne działania programu, nauczyciele i koordynatorzy.

Kiermasz podręczników

26.06.2013r. w godz.9.15 - 11.00 odbędzie się kiermasz używanych podręczników.

W 80 dni dookoła świata

W minioną sobotę, tj. 15 czerwca odbył się już ostatni w tym roku szkolnym rajd SKT. Tym razem uczniowie przeżyli wspaniałą przygodę, towarzysząc Fileasowi Foggowi – dżentelmenowi, który postanowił okrążyć świat w 80 dni.

Cudze chwalicie... - wizyta w Gdyni

Tym razem dzieci z klasy VC udali się z wychowawcą i p. Anną Łaszewską, która pełniła rolę drugiego opiekuna, do Gdyni, gdzie w miejskim akwarium odbyła się lekcja pt. ABC morskiego ekologa.

Zamków czar

7 czerwca uczniowie klas VC i VD wzięli udział w wycieczce do Malborka i Gniewu. Pod opieką wychowawców: p. Ramony Sosnowskiej, p. Doroty Tandek i opiekunów: p. Teresy Raszei i p. Łukasza Sosnowskiego zwiedzali zabytki Żuław Wiślanych.

Dzień Dziecka w Summer Baby

4 i 5 czerwca 2013 r. z okazji Dnia Dziecka dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały na wycieczkę do Summer Baby w Wejherowie. Animatorzy Summer Baby zadbali, aby ten dzień był wyjątkowy.

Prace remontowo budowlane dla potrzeb Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22

Wejherowo: Prace remontowo budowlane dla potrzeb Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22 Numer ogłoszenia: 110027 - 2013; data zamieszczenia: 12.06.2013 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane