Stypendia marszałka województwa dla uczniów z Pomorskiego

Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego informuje o kolejnej edycji wsparcia stypendialnego dla uzdolnionych dzieci i młodzieży, mieszkających na terenie województwa pomorskiego.

Szkolny zestaw podręczników 2013-2014

W zakładce Dokumenty Szkolne umieszczony został wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2013-2014.

Wejherowo: Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22, na działce nr 55-2, obr. 9, w ramach programu Radosna Szkoła

Wejherowo: Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22, na działce nr 55-2, obr. 9, w ramach programu Radosna Szkoła Numer ogłoszenia: 310144 - 2013; data zamieszczenia: 01.08.2013

Wakacje, znowu są wakacje ...

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień.

Ogłoszenie nr 110027-2013 z dnia 2013-06-12 r

Ogłoszenie nr 110027-2013 z dnia 2013-06-12 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Wejherowo Prace remontowo budowlane dla potrzeb Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22 w zakresie n/w branż : a. Budowlanej (malarskie, posadzkowe, stolarskie b. Elektrycznej c. Sanitarnej 1. remont wyznaczonych pomieszczeń -... Termin składania ofert: 2013-06-26

Egzamin gimnazjalny

Poniżej prezentujemy zestawienie wyników egzaminu gimnazjalnego. Po raz kolejny okazaliśmy się najlepsi!

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

W załączniku umieszczone zostało zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Spotkanie na szczycie

W klasie VC, na ostatniej w tym roku godzinie wychowawczej, odbyło się spotkanie z p.Grzegorzem Bojanko, osobą zajmującą się montowaniem turbin powietrznych, powszechnie zwanych wiatrakami.

VIII Turniej Matematyczno-Ekologiczny

21 czerwca 2013 roku w naszej szkole odbył się VIII Turniej Matematyczno-Ekologiczny pod hasłem DAJ DRUGIE ŻYCIE - SEGREGUJ ODPADY. W turnieju brały udział cztery klasy szóste.

Dzień Rodziny w świetlicy szkolnej

20 czerwca br. w świetlicy szkolnej odbył się Dzień Rodziny. Dzieci przygotowały dla rodziców część artystyczną, prezentując swoje talenty aktorskie w przedstawieniu pt. Dwie Dorotki.