Pasowanie na świetlika w świetlicy szkolnej

20.09.2013r. w świetlicy szkolnej odbyła się impreza plenerowa Pasowanie na świetlika. W tym dniu uroczyście przyjmowaliśmy dzieci do społeczności świetlicowej.

Odwiedziny policjanta w przedszkolu

17 września 2013 r. klasę OF odwiedził policjant. Dzieci dowiedziały się o jego pracy oraz o tym jak bezpiecznie poruszać się po chodnikach i ulicach będąc pod opieką dorosłych.

IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Biorąc udział w tej olimpiadzie można uzyskać tytuł finalisty lub laureata Olimpiady Matematycznej (OM). Tytuł ten umożliwia zwolnienie ucznia z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno - przyrodniczej oraz dostanie się do wybranego liceum.

Pochwal się talentem plastycznym!

Ogłaszamy konkurs na projekt logo Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie.

Ruszyli!

W poniedziałek rozpoczęła się kampania wyborcza kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Przez dwa tygodnie będą uważnie słuchać Waszych propozycji zmian w funkcjonowaniu samorządu w naszej szkole, prezentować swoje pomysły i  zabiegać o Wasze głosy.

Budowa placu zabaw - Ogłoszenie nr 310144-2013

Ogłoszenie nr 310144-2013 z dnia 2013-08-01 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Wejherowo Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22, na działce nr 55-2, obr. 9, w ramach programu Radosna Szkoła w oparciu o opracowany projekt Termin składania ofert: 2013-08-16

V WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA KLAS 4 -6 SP

Z wielką przyjemnością pragniemy Was poinformować, że rozpoczął się kolejny, w tym roku już piąty, maraton czytelniczy. Zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich, którzy uwielbiają czytać książki i bez nich nie wyobrażają sobie świata, ale także tych, którzy chcieliby rozbudzić w sobie pasje czytelnicze.

Zmiana planu

Od 9 września obowiązuje nowy plan lekcji w klasach IV-VI SP i I-III gimnazjum. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas 0-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 10-12 września 2013r. zgodnie z poniższym harmonogramem:

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na realizację budowy placu zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.