Uwaga, Maratończycy „ W lustrze książki” (klasy 7-8) !

Na przedostatni etap maratonu zapraszam 8 marca o godzinie 15.00 na Teams. Przypominam, że piszemy test z lektury : W polskiej dżungli” T. Ossendowskiego. Ostatnią lekturą maratonu jest „ Król trędowaty” Zofii Szczuckiej.

Święto liczby π

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w konkursie z okazji Święta Liczby π, które obchodzone jest na całym świecie 14 marca. Celem konkursu jest popularyzacja liczby π, rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną oraz kreatywność.

Na tropie elektroodpadów - Konkurs Komunalnego Związku Doliny Redy i Chylonki

Jak co roku uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w konkursie z cyklu Małe dzieci nie chcą śmieci pt. "Na tropie elektroodpadów".

Klaudia Chilińska brązową medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce.

Miło nam poinformować, że Klaudia Chilińska -  uczennica klasy 8d naszej szkoły i zawodniczka UKS Basket Ósemki Wejherowo wraz z kadrą pomorza zdobyła brązowy medal na rozgrywanej w Człuchowie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt.

Przyjaciele kota Ciepłosława - klasa 2d i 1f

Uczniowie klasy 1 f i 2 d uczestniczyli w  programie edukacyjnym, przygotowanym przez PGE energia ciepła, dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pt."Przygody Kota Ciepłosława".

Uwaga! Praca!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wejherowie - Przedszkole Samorządowe nr 3 ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat.

Uwaga, Maratończycy z klas 1-3!

Za Wami szósty test konkursu. Mamy nadzieję, że lektura się podobała, o czym świadczą wyniki podane niżej. Bardzo się z tego cieszymy i gratulujemy każdemu Uczestnikowi. Przypominamy, że kolejna lektura to Ann-Cath Vestly „8 + 2 i Sztormowy Wiatr”. Termin ostatniego już testu to 8 kwietnia 2021 r., godzina 16.00, sala 48.

PORTRET LICZBY PI – konkurs dla klas 4 – 6

Co roku, 14 marca, w naszej szkole obchodzimy Święto Liczby Pi. Tym razem, ze względu na pandemię, nie możemy celebrować razem z Wielką Liczbą… ale, możemy sprawić Jej miłą niespodziankę: narysujemy Jej portrety. Puśćcie wodze swojej wyobraźni! Na wasze prace, wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie, czekamy do piątku 12.03. Zdjęcia portretów Liczby Pi wyślijcie na adres: dagmara.kupska2020@wp.pl.

BohaterON- włącz historię.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła już po raz 2 przyłączyła się do akcji BohaterON – włącz historię! To ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję dziejów Polski XX wieku.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Na przedostatni test konkursu czytelniczego dotyczący lektury „Mała wojna” zapraszamy Was w piątek 5.03.21r. o 15.00 na Teams. W marcu czytamy książkę Marcina Szczygielskiego pt. "Bez piątej klepki".