Z życia IV a – Dzień Chłopaka

Miła niespodzianka czekała na chłopców z IV a – dziewczyny bardzo starannie przygotowały niezapomniane obchody Dnia Chłopaka.

Sezon rajdowy rozpoczęty

28 września dzieci ze Szkolnego Koła Przyrodniczo-Turystycznego wzięły udział w XX Jubileuszowym Rajdzie Ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Instruktorzy młodzieżowi z PCK w przedszkolu

25 i 27 września oddziały przedszkolne odwiedzili instruktorzy z PCK.

Pamiętamy!

25 września uczniowie klasy IB wraz z rodzicami i wychowawcą obejrzeli film Irka Dobrowolskiego Sierpniowe niebo 63 dni chwały.

Klasa IIIc
Wizyta w Sądzie Rejonowym w Wejherowie- poznajemy ciekawe zawody

Pani Jola Kubach, mama ucznia naszej klasy- IIIc, zaprosiła nas do sądu, w którym pracuje jako sędzia. Z wielką chęcią skorzystaliśmy z zaproszenia.

Świetlica szkolne- jak działają nasze zmysły

27.09.2013r. w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia praktyczne, poprzedzone zajęciami teoretycznymi - Świat zmysłów.

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została Weronika Żywicka, która zdobyła 229 głosów.

Władcę Kruszwicy dosięga sprawiedliwość

26 września 2013 roku w sali rozpraw nr 30 sąd rozstrzygał sprawę otrucia stryjów przez Popiela i jego żonę. Oskarżyciel wnosił o wymierzenie kary śmierci.

Ciekawa lekcja o bezpieczeństwie

W poniedziałek 23 września b.r. klasę 0c odwiedził starszy aspirant policji Pan Marcin Lewandowski.

Wkrótce wybory do zarządu samorządu!

Czegoś nie wiesz? Czujesz, że coś Cię ominęło? Zajrzyj tutaj - http://www.wybory.ceo.org.pl/wizytowka?id=889