Makiety pałacu Posejdona – prace uczniów klas 5e, 5d i 5c.

Uczniowie klas piątych, w ramach realizacji na języku polskim zagadnień mitologicznych, wykonali makiety pałacu boga mórz – Posejdona.

Ślubowanie pierwszoklasistów

W piątek 04.10.2013 roku odbyła się w naszej szkole piękna uroczystość pasowania na uczniów  pierwszoklasistów.

Piaśnica - miejsce martyrologii Kaszubów i Pomorzan

Doroczne uroczystości patriotyczno – religijne w Piaśnicy, odbyły się z udziałem uczniów naszej szkoły i miały miejsce w niedzielę 6 października.

Dzéń Bùlewczi

W sobotę 21 września 2013 roku na polanie leśnej niedaleko szpitala odbyło się ognisko z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka dla dzieci uczęszczających na zajęcia języka kaszubskiego.

III edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów gimnazjum

Za Wami 1.etap WMCz. Cieszę się, że tak licznie przybyliście na konkurs, by zmierzyć się z lekturą Igrzyska śmierci.

OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW

Są już wyniki części testowej!! Test składał się z 15 zadań zamkniętych, z którego można było zdobyć maksymalnie 15 pkt.

Inauguracja akcji „Pola Nadziei na Pomorzu 2014”

Można powiedzieć, że działania naszej szkolnej grupy wolontariuszy ruszyły na dobre i to z wielkim rozmachem.

Konkursy przedmiotowe

W załączniku znajduje się harmonogram Konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014.

Witajcie Kochane Mole Książkowe!

Pierwszy test maratonu już za nami. Miło było znów Was zobaczyć w dobrej formie i kondycji. Mamy nadzieję, że wystarczy Wam zapału i siły, żeby „dobiec” do mety, jak na prawdziwych maratończyków przystało!

30 września - Dzień Chłopaka

Wspaniałą niespodziankę przygotowały swoim kolegom dziewczyny z IB. Słodkie niespodzianki, konkursy i zabawy to wszystko czekało na klasowych przystojniaków.