SU ZS3 na Facebooku, a konkurs na logo samorządu

Od wczoraj funkcjonuje oficjalny fanpage Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 3

Konsultacje z terapeutą

Terapeuta pedagogiczny Renata Rostkowska zaprasza zainteresowanych rodziców na konsultacje w dniu 22 października 2013r. w godz. 17.30 – 19.00.

Wycieczka do zajezdni trolejbusowej w Gdyni i do kaktusiarni w Rumi

15 października klasa Ib i IIIc wybrały się na wycieczkę autokarową. Celem wyprawy było odwiedzenie zajezdni trolejbusowej w Gdyni, do której zaprosił nas Dziadek ucznia klasy III, Olka.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 medalistami Mistrzostw Świata!

Oliwer Laskowski, Nikola Sicińska i Maciej Fragel - to uczniowie naszej szkoły, którzy w dniach 4-6 października br. uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Świata w kickboxingu Federacji WFMC, które odbyły się w Hagen.

Konsultacje z logopedą

Zapraszam wszystkich rodziców dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną na konsultacje w dniu 23 października w godzinach: 16:00 - 17:30.

Śladami II wojny światowej.

16 października klasy 4e oraz 5a wybrały się na wycieczkę śladami II wojny światowej. Nasze kroki skierowaliśmy na teren dawnej Wojskowej Strażnicy Tranzytowej na Westerplatte.

Jesteśmy w finale!

15 października 2013r. odbyły się półfinały XLII Wojewódzkich Igrzysk oraz XV Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych.

Uczniowie klas III gimnazjum budują „żywy pomnik” Jana Pawła II

W niedzielę 13 października z okazji XIII Dnia Papieskiego, uczniowie klas III naszego gimnazjum już po raz trzeci włączyli się do ogólnopolskiej zbiórki organizowanej przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Uśmiech dla Oliwii

Tak, to prawda! W Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie ruszyła wielka akcja pod kryptonimem – Uśmiech dla Oliwii. Nasi nauczyciele wraz z uczniami w odpowiedzi na ogólnopolski medialny apel, przygotowują kartki z życzeniami urodzinowymi dla Oliwii

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 22-23 października 2013r.