Andrzejki

Zapraszamy uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej na DYSKOTEKĘ ANDRZEJKOWĄ . Bawić się będziemy 21 i 22 listopada.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY dla uczniów gimnazjum

Kochani, za Wami 2. etap maratonu. Pomimo trudności ze zdobyciem książki, doskonale sobie poradziliście. Gratuluję bardzo dobrych wyników.

Święto Niepodległości

W miniony piątek 8 listopada b.r., w Zespole Szkół nr 3 obchodziliśmy 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Święto Niepodległości SP

W tym samym czasie, Święto Niepodległości obchodziły klasy I – III szkoły podstawowej, uczestnicząc w okolicznościowej akademii przygotowanej przez panią Aleksandrę Kiedrowską i uczniów jej klasy, czyli III b.

Wycieczka do Centrum Nauki Experyment

W piątek 8 listopada klasy 6a i 6b wybrały się na wycieczkę do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

Program prewencyjny

Realizacją programu prewencyjnego ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM BEZPIECZNIE DO SZKOŁY I  W  SZKOLE objęci zostali wszyscy uczniowie klas I-III oraz grupy 0.

MISTRZ MATEMATYKI DLA KLAS IV

Zapraszamy uczniów klas IV do SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Witamy nasze Kochane Mole Książkowe!

Za Wami już drugi test maratonu. Cieszymy się, że tak chętnie sięgnęliście po kolejną lekturę. Jak zawsze życzymy wytrwałości i niezapomnianych wrażeń podczas czytania następnej książki

Konkurs na logo rozstrzygnięty!

Autorką najlepszego projektu jest Milena Milewczyk z klasy Ig - gratulujemy! Wręczenie nagród już wkrótce! Samo logo w jego oryginalnej formie można podziwiać w naszej gablocie.

"PANGEA" - MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

Organizatorem konkursu jest Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i LO Meridian oraz Vistula University w Warszawie.