Znów zbierzemy Górę Grosza!

Zachęcamy wszystkie klasy do udziału w zbiórce pieniędzy na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Do 6 grudnia, kiedy to nastąpi słodki finał naszej zbiórki, każda klasa ma za zadanie zgromadzić jak najwięcej monet.

Upiecz ciastka!

W zeszłym roku dużym powodzeniem cieszyła się akcja pieczenia (a potem też sprzedaży i, oczywiście, jedzenia) ciasteczek. Chcemy ten sukces powtórzyć!

Podaruj rówieśnikowi swoją zabawkę.

Jeśli masz w domu zabawki w dobrym stanie i chcesz się nimi podzielić przyłącz się do akcji organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Obrony Wartości Chrześcijańskich Błękitni.

Wszyscy jesteśmy tacy sami - konkurs

Korzystając z własnych doświadczeń lub znanych Ci historii napisz list otwarty / artykuł do gazetki szkolnej, w którym spróbujesz przekonać swoich rówieśników, że mimo różnic - Wszyscy jesteśmy tacy sami.

Tacy sami

Rok 2013 został ogłoszony Rokiem Osób Niepełnosprawnych. W związku z tym zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 8  do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem - Tacy sami.

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

Nasi uczniowie i absolwenci znaleźli się w gronie 105 osób, które otrzymały Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego.

Czerpanie papieru

W piątek 15 listopada klasa IIIc była w Pałacu Przebendowskich na zajęciach pt. Czerpanie papieru.

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1945

6 listopada b.r., uczniowie ZS nr 3 w Wejherowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego, pt.: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej.

MISTRZ MATEMATYKI DLA KLAS V

Zapraszamy uczniów klas V do SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie do nauczyciela matematyki: p.Kupskiej, p.Mielewczyk, p.Hebel.

IV Młodzieżowa Sesja Krajoznawcza

Wczoraj, członkowie Szkolnego Koła Przyrodniczo-Turystycznego wzięli udział w IV Młodzieżowej Sesji Krajoznawczej, która tym razem odbywała się w Sopocie.