Rodzicu - Ty też możesz pomóc

Drogi Rodzicu, jeżeli chciałbyś pomóc naszej uczennicy Wiktorii, z klasy III c integracyjnej, możesz wpłacić choćby najmniejszą sumę pieniędzy na konto

Konkurs geograficzny

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Konkursu geograficznego dla uczniów gimnazjum 2013/2014

Kuratoryjny konkurs języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjum

Turniej Klas

Kolejne zadania w Turnieju Klas: stwórzcie Mikołaja z kamienia i przygotujcie wspólną kolędę.

Konkurs z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

Pięć klas ze szkoły podstawowej wzięło udział w konkursie o pluszowym misiu. Maluchy razem z wychowawczyniami napisały wierszyki o misiu

W poszukiwaniu Leśnego Szumu

19 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej przybyli wraz z nauczycielami i opiekunami do sali widowiskowej Wejherowskiego Centrum Kultury, gdzie z obejrzeli show teatralno-ekologiczne pt.: ,,W poszukiwaniu Leśnego Szumu”.

Pomagamy naszej uczennicy Wiktorii

5 grudnia, kiermasz kartek świątecznych i koncert licealistów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4

Gratulujemy znawcom mitologii!

21 listopada odbyły się rejonowe eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Mitologicznego - Z mitologią za pan brat.

Nasi uczniowie potrafią się bawić!

Nasze dyskoteki można uznać za udane. Fantastyczną atmosferę uczniowie zapewnili sobie sami, przynosząc ze sobą na imprezę świetne humory.

Było biało-czerwono!

Dziękujemy wszystkim klasom, które przyłączyły się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości, ozdabiając drzwi swoich sal! Szkoła wyglądała naprawdę pięknie!