5 grudnia do świetlicy zawitał św. Mikołaj

W jaki sposób św. Mikołaj podróżuje, ile ma reniferów oraz jak wiele elfów pracuje w jego pracowni – to tylko niektóre z pytań jakie dzieci zadały naszemu gościowi.

Konsultacje z logopedą

Zapraszam wszystkich rodziców dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną na konsultacje, które odbędą się 11 grudnia (środa) w godzinach: 16:00 – 17:45 w sali 28.

Dziękujemy

Z całego serca dziękujemy nauczycielom, uczniom i rodzicom za wkład włożony w przygotowanie kartek i ozdób na kiermasz świąteczny, a także za aktywny udział w kiermaszu.

Cyrkowe widowisko

28 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej obejrzeli pokaz cyrkowy Clownada.

„Mistrz Matematyki” kl. V – wyniki!

W piątek 29.11.2013 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny Mistrz Matematyki dla klas V. Wzięło w nim udział 21 uczniów.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 10-11 grudnia 2013r.

Konkurs biologiczny

Lista osób biorących udział w etapie rejonowym Konkursu Biologicznego 2013/2014.

Andrzejkowe zabawy w zerówce

Z okazji Andrzejek Panie z oddziału przedszkolnego przygotowały dla dzieci magiczne, pełne wróżb i zabaw spotkanie.

KANGUR MATEMATYCZNY

Konkurs w roku 2014 przeprowadzony zostanie w czwartek, 20 marca o godzinie 9.00. Koszt - 8zł.

Andrzejkowe wróżby w świetlicy szkolnej

29.11.2013r. w wigilię św. Andrzeja w świetlicy oddaliśmy się tradycji wróżenia. Dzieci w formie zabawy próbowały dowiedzieć się jak będzie wyglądała ich przyszłość.