Grudniowa wycieczka SKT-P

14 grudnia Szkolne Koło Przyrodniczo – Turystyczne wybrało się na wycieczkę do Gdyni, gdzie uczestnicy zwiedzili Muzeum Miasta Gdyni.

WYNIKI 3. ETAPU MARATONU CZYTELNICZEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Za Wami kolejny etap maratonu. Gratuluję bardzo dobrych wyników ! Jednocześnie cieszę się z Waszego zaangażowania (przede wszystkim w zdobyciu książki!).

Kolejny sukces Martyny!

11 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku odbył się etap rejonowy XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. majora Marka Gajewskiego - Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej.

Klasy IVb i IVc w „Experymencie”

W środę 11 grudnia klasy IVb i IVc wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Centrum Nauki Experyment.

Kuratoryjny konkurs języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Kuratoryjnego konkursu z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych

„Świat zabawek”

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem - Świat zabawek - zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury.

Lista zwycięzców szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV

MISTRZAMI MATEMATYKI klas IV w roku szkolnym 2013/2014 zostali uczniowie:

Gratulujemy kreatywności!

Klasy, które zaangażowały się w wykonanie kolejnego zadania w ramach Turnieju Klas – wykonanie figurki Mikołaja, wykazały się wielką pomysłowością.

Można na Was liczyć!

WYNIKI 3. TESTU MARATONU CZYTELNICZEGO DLA UCZNIÓW SP

ZA NAMI JUŻ TRZECI TEST, A TAK NIEDAWNO PISALIŚMY PIERWSZY. GRATULUJEMY UCZESTNIKOM WYTRWAŁOŚCI,