Pomorski Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie

W ostatni dzień przed feriami 17 stycznia br. uczniowie języka kaszubskiego wzięli udział w IX Pomorskim Konkursie Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie.

Dziękujemy za okazaną pomoc i wielkie serce!

17 stycznia w czasie balu karnawałowego dla klas 0-3 odbyła się druga część akcji charytatywnej dla Wiktorii chorującej na mukowiscydozę.

Zakończenie projektu MUSO

W grudniu zakończył się projekt współfinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod tytułem „Kaszuby w baśni i legendzie – wydawnictwo MUSO”

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 4 - 5 lutego 2014r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014!

22. finał już za nami! W tym roku, już nie po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły dzielnie kwestowali na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Dzień Babci i Dziadka w klasie IIIc

16 stycznia dzieci z klasy IIIc zorganizowały występ dla swoich Ukochanych Babć i Dziadków. Tłumnie przybyli goście zostali obdarowani koronami i wzięli udział w przedstawieniu.

Nauczanie poprzez doświadczanie

W miniony wtorek uczniowie klasy VI C wybrali się na wycieczkę do gdyńskiego Centrum Nauki, gdzie przez dwie godziny, w niekonwencjonalny sposób chłonęli wiedzę o człowieku i otaczającym go świecie.

Żywa lekcja historii

15.01.2014 roku nasi uczniowie wzięli udział w niecodziennej lekcji. Tę żywą lekcję historii przeprowadził pan Krzysztof Górecki wraz z Teatrem Historycznym „Chorągiew Komturstwa Gniewskiego”.

Jasełka

Trwając w bożonarodzeniowym okresie uczniowie klasy 1a integracyjnej wraz z wychowawczyniami postanowili przygotować i przedstawić Jasełka, na które zaprosili Rodziców oraz rodzeństwo.

17.01.2014 dla Wiktorii

Tego dnia w czasie balu karnawałowego dla klas 0-3 odbędzie się druga część akcji charytatywnej dla Wiktorii chorującej na mukowiscydozę.