Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

12 marca 2014 r odbędzie się drugi etap Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas szóstych Wejherowskich Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

Konkurs walentynkowy

W naszej szkole odbył się konkurs walentynkowy, który polegał na wykonaniu kartki walentynkowej z wierszykiem w języku angielskim.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Dziękuję wiernym czytelnikom za wzięcie udziału w kolejnym, już piątym, etapie naszego maratonu. Przed Wami już tylko trzy etapy i podliczanie punktów. Gratuluję wytrwałym!

Nasze Kochane Mole!

Za Wami kolejny test maratonu. Jak zwykle popisaliście się świetną znajomością tekstu lektury, tym razem powieści Hanny Ożogowskiej.

Uczniowie naszej szkoły ocalili Narnię

W miniony weekend uczniowie naszej szkoły wyruszyli do Narni. Wezwała ich tam Łucja, która w swoim liście prosiła o oswobodzenie jej brata Edmunda przetrzymywanego przez okrutną królową.

KOLEJNY SUKCES MARTYNY

Martyna Reszke, uczennica klasy III F  reprezentowała naszą szkołę na XIV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 17 stycznia 2014 r. w Jastarni.

KOLĘDNICA SZKOLNA – piszą o nas w „PULSIE WEJHEROWA”

10 stycznia w murach naszej szkoły odbył się Koncert Kolęd, którego inicjatorem był CHÓR ZS3. Zaproszonym gościom, władzom miejskim, gminnym oraz rodzicom zaprezentowano tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach

Wspomnienie tygodnia mody

Podsumowując akcję Fashion Week, możemy stwierdzić jedno - była udana. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Zabawa Karnawałowa w świetlicy szkolnej

15 stycznia 2014r. w świetlicy szkolnej odbyła się Zabawa Karnawałowa. Dzieci tradycyjnie brały udział w różnych konkursach z nagrodami.

Pochwal się swoim kotem!

Uwaga! Właściciele i miłośnicy kotów! Jeżeli masz własnego lub zaprzyjaźnionego kota i chciałbyś się nim pochwalić …