Tłusty czwartek w świetlicy

27.02.2014r. w świetlicy szkolnej organizowaliśmy „Tłusty czwartek”. Uczniowie przygotowywali ciasto, z którego powstały pyszne gofry.

Na tropie pomników przyrody

Tym razem nasi uczniowie wybrali się na wędrówkę, by odnaleźć najciekawsze pomniki przyrody, znajdujące się w naszej okolicy.

Jesteśmy najlepsi!

PIERWSZE MIEJSCE W FINALE XIII WOJEWÓDZKIEGO QUIZU WIEDZY O PAŃSTWACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Wybierz najsympatyczniejszego kota!!!

W dniach od 03.03.2014 r. (poniedziałek) do 06.03.2014 r. (czwartek) głosujemy na najsympatyczniejszego kota.

„A więc wojna!...” - warsztaty historyczne dla klas szóstych

W drugiej połowie lutego b. r. zajęcia warsztatowe z historii we wszystkich pięciu szóstych klasach szkoły podstawowej przeprowadziła Pani Alina Wiej, która jest współpracownikiem Instytutu Pamięci Narodowej, oddział w Gdańsku.

Kolejne zadanie w Turnieju Klas dla SP!

W związku z organizowanym przez Samorząd Uczniowski konkursem z okazji pierwszego dnia wiosny prosimy, by każda klasa przygotowała zestaw 10 pytań (i odpowiedzi) dotyczących naszej szkoły

Masz talent?

02.04 (gimnazjum) i 25.04 (szkoła podstawowa) odbędzie się w naszej szkole konkurs MAM TALENT. Możliwa jest prezentacja wszelkich możliwych talentów (np. śpiewu, tańca, opowiadania dowcipów, rzucania beretem na odległość).

WARSZTATY FIZYCZNO-CHEMICZNE

W sobotę 22 lutego uczniowie klas I , II i III Gimnazjum Nr 3 brali udział w warsztatach fizyczno-chemicznych organizowanych przez grupę Boomerang. Zajęcia realizowane były przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

Zimowe zabawy

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem „Zimowe zabawy” zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury.

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Poniżej znajduje się lista uczniów zakwalifikowanych do III stopnia Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego