O wolną Polskę

A gdyby tak przenieść się do dziewiętnastowiecznej Polski, uczestniczyć w walkach narodowo-wyzwoleńczych, rozmawiać z samym Napoleonem...

Poznajemy kulturę krajów niemieckojęzycznych

4 marca odbył się I etap konkursu o kulturze krajów niemieckojęzycznych, który miał na celu przybliżenie uczniom kultury Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Lichtensteinu.

Uwaga!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas I-VI SP na prelekcję pt. Wpływ mediów na rozwój społeczny i emocjonalny dziecka ze szczególnym uwzględnieniem gier komputerowych. Spotkanie poprowadzi psycholog, Pani Beata Graczyk - Zając.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami uczniów klas I-VI SP i I-III Gim., które odbędą się w dniach 18 - 19 marca 2014r.

WIELKI MARATON CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Kochani! Kolejny etap maratonu za Wami. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca. Najwierniejszym gratuluję zdobycia szóstego życia! Jeszcze tylko/ niestety dwie lektury i meta.

Finał „Kocich opowieści” w bibliotece szkolnej

W piątek 07.03.2014 roku w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dzieciom, które wzięły udział w konkursach czytelniczym i plastycznym „Kocie opowieści”.

MISTRZ RACHUNKÓW

Konkurs matematyczny dla uczniów pierwszych klas gimnazjum MISTRZ RACHUNKÓW

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "PANGEA"

Spośród 50 uczniów naszej szkoły (SP i gimnazjum), którzy wzięli udział w I etapie konkursu Pangea, do finału została zakwalifikowana uczennica klasy pierwszej Joanna Bielec.

Wspaniali koledzy

4 marca 2014r. w klasie 4a obchodzony był Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy przygotowali liczne konkursy dla dziewcząt.

MARATOŃCZYCY SZKOŁY PODSTAWOWEJ!

Szósty test maratonu za nami. Cieszymy się, że przygody małej Momo i jej walka z szarymi panami kradnącymi czas przypadły Wam do gustu. Mamy też nadzieję, że tytuł następnej lektury sprawi, że chętnie po nią sięgniecie.