WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego w  roku szkolnym 2013/2014 zdobył Krzysztof Klimiuk, uczeń klasy IIIg Gimnazjum Nr 3 w Wejherowie.

Wiosna, wiosna, ach to Ty…

W klasie Ia przywitaliśmy Wiosnę na zielono! Ubrani w zielone stroje lub z zielonymi elementami ubrań wyszliśmy szukać wiosny w okolicy naszej Szkoły.

Konkurs ZUCH

Wzorem ubiegłych lat 18 i 19 marca uczniowie z klas I – III Szkoły Podstawowej wzięli udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Zuch” w kategoriach: „Wiedza zintegrowana”, obejmujący znajomość języka polskiego, przyrody, matematyki oraz „Język angielski”.

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

Gratulujemy finalistkom Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych!

II etap konkursu matematycznego "Mistrz rachunków"

25 marca 2014r. o godz. 8:00 w sali 315 odbędzie się drugi etap konkursu matematycznego Mistrz rachunków. Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Who is who?

Nadchodzi wiosna. W tym tygodniu jej pierwszy dzień. Z czym (oprócz rychłego końca roku szkolnego) kojarzy się Wam ta pora roku?

Kangur – czwartek 20 marca 2014 r.

Wszystkie osoby z klas 4-6 SP oraz 1-3 Gim, które zgłosiły się na konkurs matematyczny Kangur 2014 spotykają się przed stołówką w czwartek 20 marca o godz. 8:30.

Złap wiatr w pomorskie żagle wiedzy

W piątek, 14 marca, w ramach Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej , w naszej szkole został zorganizowany piknik naukowo-żeglarski.

Miejski etap XXXI edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

W tym roku ponownie w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego. Przedstawiciele wejherowskich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich.

Wyniki II etapu Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas VI

12 marca w naszej szkole odbył się II etap konkursu. W finale reprezentować naszą szkołę będą następujące osoby: