Uczestnicy konkursu MAM TALENT dla SP!

Eliminacje do konkursu odbędą się 2 kwietnia ( w środę) na dużej sali gimnastycznej od godziny 13.00. Prosimy zabrać ze sobą podkłady muzyczne lub inne potrzebne materiały! Zapraszamy!

Kolejny sukces ucznia naszego gimnazjum!

II miejsce w części fotograficznej w IX Ogólnopolskim Konkursie BARWY MORZA 2014 zdobył Łukasz Lotka uczeń kl. III f Gimnazjum Nr 3 w Wejherowie

Przyjaciele Pani Wiosny

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem „Przyjaciele Pani Wiosny” zorganizowanym przez Wejherowskie Centrum Kultury.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0d i 0f już od samego rana przygotowywały się do powitania wiosny. Uczestniczyły w grach i zabawach nawiązujących do rozpoczynającej się właśnie pory roku

Wizyta w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej

27 marca 2014 r. klasa III a wybrała się do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie. Uczniowie rozpoczęli zwiedzanie od wystawy instrumentów muzycznych występujących w regionie Kaszub.

Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie zapraszają wszystkich uczniów klasy szóstej wraz z rodzicami i wychowawcami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 2 kwietnia (środa) 2014r.

Lekcje języka kaszubskiego inaczej …

W ramach zajęć z języka kaszubskiego odbyły się warsztaty haftu kaszubskiego. Podczas dwóch spotkań 6.03 i 20.03. uczniowie mieli okazję zapoznać się z kolorystyką i wzornictwem haftu kaszubskiego w odmianie wejherowskiej.

Konkurs Matematyczny dla uczniów kl.II Gimnazjum

Konkurs odbędzie się w szkole 04.04.2014 r.(piątek) godz.14.10- 15.10 w sali 310.

Kangur

20 marca odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział ponad 130 uczniów naszej szkoły.

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO dla uczniów gimnazjum

Katarzyna Dzierzgowska i Izabela Budnik finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego!