Laureaci

Uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego w roku szkolnym 2013/2014

Koszykarze SP 8 w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w mini koszykówce

Nasi młodzi koszykarze reprezentujący szkołę podstawową okazali się najlepszą i niepokonaną drużyną podczas rozegranych w minioną środę półfinałów wojewódzkich.

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz wielu miłych spotkań rodzinnych przy świątecznym stole wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz przyjaciołom szkoły życzy

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas II gimnazjum.

04.04.2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II gimnazjum. Wzięło w nim udział 22 uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik otrzymał drobne upominki oraz pamiątkowy dyplom.

Archeologia – a co to takiego?

Fundacja Ochrony i Promocji Zabytków Pomorza „Pro – turris” w dniach 4 i 11 kwietnia br. przeprowadziła w klasach III zajęcia „Archeologia – a co to takiego?”

Miejski Konkurs Plastyczny „Barwy wiosny”

15 kwietnia 2014 r. wyłoniono zwycięzców Miejskiego Konkursu Plastycznego„Barwy wiosny”. Organizatorem konkursu była Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Wejherowie.

Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Nasz Bałtyk”

14 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdańsku odbył się Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Nasz Bałtyk” dla uczniów klas III – IV szkół podstawowych.

Dbamy o zdrowie w świetlicy

W świetlicy staramy się nie tylko poznać tajemnice zdrowego odżywiania w teorii ale i w praktyce.Dlatego wspólnie przygotowaliśmy zdrowe, wiosenne kanapki

Spotkanie nauczycieli-wychowawców świetlic w ZS nr3

W piątek 11.04.2014r. w naszej szkole odbyło się spotkanie nauczycieli- wychowawców świetlicy zorganizowane przez panią Magdalenę Chełminiacką i panią Monikę Kalinowską-Seydlitz.

Czas na rozstrzygnięcie szkolnego konkursu Who is who!

Zadanie okazało się naprawdę bardzo trudne. Najwięcej prawidłowych odpowiedzi (osiem!) podali: Aleksander Dąbrowicz, Olek Sobkiewicz, Maciek Skrzypczak, Marta Minc i Daria Pranga – uczniowie klasy Ig gim. Gratulujemy!